تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

مصطفی كارخانه در گفت‌وگو با رادیو ورزش: فرصت گرفتن سكو در لیگ ملت‌ها مهیاست

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 10 تیر با حضور مصطفی كارخانه، مربی و كارشناس والیبال به بررسی عملكرد تیم ملی والیبال در لیگ ملتهای 2019 اختصاص داشت.

1398/04/11
10:26

به گزارش خبرنگار رادیو ورزش؛ مصطفی كارخانه، مربی و كارشناس والیبال پیرامون عملكرد تیم ملی والیبال در رقابت های لیگ ملتهای والیبال 2019 اظهار كرد: درست است كه بازی مقابل آمریكا را واگذار كردیم ولی این بازی برای ما اهمیتی نداشت و نمی خواستیم برای بردن به آب و آتش بزنیم. تا اینجا كار بازیكنان ما نمره عالی گرفتند. سه باخت هم داشتیم كه بزرگترین تیمهای دنیا هم باخت دارند. مهم این است كه نسبت به گذشته تفاوت پیدا كرده و خودمان و توانمندیمان را باور كرده ایم.

وی در ادامه با بیان اینكه تا اینجا همه چیز خوب جلو رفته است افزود: عملكرد بازیكنان، وضعیت روحی و روانی و آمادگی جسمانی آنها عالی است.

كارخانه درخصوص پیش بینی عملكرد تیم ما در مرحله بعدی لیگ ملتها و در جمع 6 تیم برتر جهان عنوان كرد: توصیه من این است كه بازیكنان در باد بازیهای گذشته نخوابند. مرحله دوم در آمریكا 6 تیم برتر حضور دارند كه ما نه خیلی ضعیفتر و نه خیلی قویتر هستیم. ولی با كمی هوشیاری، بهترین فرصت و زمان مهیاست كه سكو را از آن خود كنیم.

این كارشناس تصریح كرد: شروع خوبی داشتیم. در دوره های گذشته به راحتی امتیاز می دادیم و به سختی امتیاز می گرفتیم. حالا برعكس شده براحتی امتیاز نمی دهیم و اراده كنیم براحتی می توانیم امتیاز بگیریم. جوانان و پشتوانه های خوبی به والیبال اضافه شده اند.

وی همچنین با تاكید بر اینكه در بررسی دیگر تیمها می بینیم كه یك یا دو بازیكن محور دارند ولی ما چهار بازیكن محوری داریم و اینها امتیاز است گفت: تیم ما منحصر به فرد و غیر قابل پیش بینی شده است كه نوید روزهای خوبی را برای والیبال می دهد البته در این مرحله جای اشتباه وجود ندارد و باید از همه ظرفیتها، قابلیتها و توانمندی‌هایمان استفاده كنیم.

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 10 تیر با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول