تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

وضعیت دو ملیتی های تیم ملی بسكتبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 3 تیر با حضور دبیر فدراسیون بسكتبال و روابط عمومی فدراسیون هندبال به آخرین اخبار و رویدادهای این دو رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/04/04
21:55

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود عماری، دبیر فدراسیون بسكتبال پیرامون عدم حضور بازیكن دو ملیتی تیم بسكتبال در اردوی آماده سازی برای حضور در جام جهانی 2019 و كسب سهمیه المپیك 2020 كه با دعوت از 19 بازیكن آغاز شده است، اظهار كرد: نوید نیك تاش به دلیل مشكلی كه برای مادرش پیش آمده از كادر فنی اجازه گرفته تا وضعیت مادرش مشخص شود. مایك رستم پور در اردو حضور دارد. آرون گرامی پور نیز به خاطر آسیب دیدگی تحت فیزیوتراپی است و و در اردو حضور دارد كه منتظر هستیم به شرایط ایده آل برسد.
مهدی واعظی، مدیر روابط عمومی فدراسیون هندبال دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه پیرامون عملكرد تیم ملی هندبال ساحلی در مسابقات قهرمانی آسیا در چین بیان كرد: تیم ملی هندبال ساحلی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در چین به‌ عنوان سوم دست پیدا كرد تا سهمیه حضور در رقابت‌های جام جهانی كه سال 2020 در ایتالیا برگزار می‌شود را كسب كند.
ملی‌پوشان هندبال ساحلی ایران در دور مقدماتی برابر تیم‌های ژاپن، عربستان، تایلند و پاكستان به پیروزی دست پیدا كردند اما برابر عمان تن به شكست دادند تا به‌ عنوان تیم دوم گروه به مصاف قطر در مرحله نیمه‌نهایی بروند. این مسابقه با شكست تیم ملی كشورمان همراه بود تا در دیدار رده‌بندی حریف ویتنام شود.
ایران در دیدار با ویتنام به پیروزی دو بر یك دست پیدا كرد تا مقام سوم مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا را كسب كنند و نماینده قاره كهن در رقابت‌های قهرمانی جهان باشند. تیم ساحلی كشورمان در دوره پیشین نیز به رتبه سوم رسید.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 3 تیر با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول