تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

واكنش فدراسیون والیبال به شكایت لهستان

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 28 خرداد با حضور سرپرست دبیری فدراسیون والیبال و مسئول سازمان لیگ دوچرخه سواری به آخرین اخبار این دو رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/03/29
15:15

به گزارش رادیو ورزش؛ علی فتاحی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال پیرامون شكایت فدراسیون والیبال از ایران به فدراسیون جهانی اظهار كرد: با توجه به ازدحام جمعیت و حضور افراد زیادی كه برای تماشای بازیها آمده بودند، تمام شهر ارومیه موجی از شادی و نشاط بود. بعد از پایان بازی تیمهای لهستان و ایران زمانی كه دو تیم به سمت هتلشان حركت می كردند علیرغم اینكه هر دو تیم اسكورت هم داشتند ولی به دلیل ازدحام جمعیت مدتی در ترافیك بودند. البته لهستان تعبیری درستی از این موضوع نداشت. من با ناظران فدراسیون جهانی و سرپرست تیم لهستان جلسه ای برگزار كردیم و شرایط را توضیح دادیم. بعلاوه خاطر نشان كردیم كه این شرایط تنها برای شما نبود و ما هم دچار مشكل شدیم.
وی ادامه داد: فدراسیون جهانی از ما خواسته كه بررسی كنیم به چه دلیلی این اتفاق افتاده است و ما نیز آماده پاسخگویی هستیم. ناظران جهانی بارها از ما تشكر و قدردانی كردند و استقبال مردم و برگزاری را شگفت انگیز دانستند. حتی ما سرمربی تیم لهستان را مورد تشویق قرار دادیم و او شهروند افتخاری ارومیه لقب گرفت. رفتار سرمربی لهستان بهانه جویی است و ما نیز این رفتار را برنمی تابیم.
محمود وفایی، مسئول سازمان لیگ دوچرخه سواری دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر جاده بیان كرد: نخستین مرحله مسابقات لیگ برتر بخش جاده سال 98 در گروه سنی بزرگسالان آقایان از امروز آغاز شده و قرار است طی دو روز برگزار شود. روز اول در ماده استقامت 130 كیلومتر برگزار شد. 12 باشگاه لیگ برتری در این رقابتها حضور داشتند. تعداد 60 دوچرخه سوار در ماده استقامت كار خود را به پایان رساندند كه در پایان بهنام آرین از تیم سپاهان اصفهان، سعید صفرزاده از پیشگامان كویر و محمد رجبلو از هیئت زنجان مقامهای اول تا سوم را كسب كردند. فردا رقابتهای روز آخر در تایم تریل انفرادی خواهد بود هر دو رقابتها در فاز 2 پارك جنگلی چیتگر تهران برگزار می شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 28 خرداد با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول