تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

اردبیل آماده میزبانی هفته چهارم لیگ ملتهای والیبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 27 خرداد با حضور نادر فلاحی، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل به موضوع آمادگی استان اردبیل جهت برگزاری هفته چهارم لیگ ملتهای والیبال اختصاص داشت.

1398/03/28
08:22

به گزارش رادیو ورزش؛ نادر فلاحی، رئیس هیئت والیبال استان اردبیل با اشاره به آمادگی استان اردبیل برای میزبانی چهارمین هفته لیگ ملتهای والیبال در این رابطه اظهار كرد: از فردا حضور تیمها را در استان خواهیم داشت. ما میزبان فرانسه، پرتغال، استرالیا و تیم ملی ایران در سالن 6 هزار نفری رضازاده اردبیل هستیم.
وی ادامه داد: استان اردبیل با مدیریت و محوریت استاندار اردبیل آماده شده تا میزبانی خوبی در حد و شان نام ایران داشته باشد و باعث سربلندی كشور و استان گردد.
فلاحی درخصوص نحوه بلیط فروشی مسابقات بیان كرد: بلیط فروشی اینترنتی خواهد بود. از امروز بلیط فروشی شروع شده است. علاقمندان می توانند با كد ملی ثبت نام و بلیط تهیه كنند. آن دسته از كسانی كه هم موفق به تهیه بلیط نشدند، به سالن تشریف نیاورند. در سطح شهر هم از طریق تلویزیونهای شهری و برخی سینماها مسابقات بشكل زنده پخش می شود.
وی خاطرنشان كرد: البته هدف ما میزبانی صرف نیست و سعی داریم از این میزبانی به نحو احسن استفاده كنیم. محوریت این میزبانی توسعه گردشگری استان است. این مسابقات بینندگانی زیادی از سراسر جهان دارد. در محل اقامت تیمهای ملی نمایشگاهی دایر كرده ایم و صنایع دستی استان را عرضه و به معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان می پردازیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 27 خرداد با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول