تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

دعوت 6 تیرانداز به اردوی تیم ملی تفنگ

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 26 خرداد با حضور رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی با تفنگ به اردوهای آماده سازی تیمهای ملی تفنگ برای حضور در مسابقات جهانی و یونیورسیاد دانشجویان جهان اختصاص داشت.

1398/03/27
08:20

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی با تفنگ پیرامون اسامی دعوت شدگان به اردوی آماده سازی تیم ملی كه از اول تیر ماه آغاز می شود، اظهار كرد: 6 تیرانداز به اردوی تیم ملی تفنگ دعوت شده اند كه بهترینهای تیراندازی در بخش خانمها و آقایان هستند. الهه احمدی، حسین باقری، پوریا نوروزیان، آرمینا صادقیان، امیرسیاوش ذوالفقاریان و مه‌لقا جام بزرگ نفراتی هستند كه به این اردو فرا خوانده شده و تحت نظر كادر فنی و مربیان تمرینات خود را در محل فدراسیون تیراندازی دنبال می‌كنند.
وی با اشاره به بازدید مسئولان فدراسیون ورزشهای دانشجویی از تمرینات ورزشكاران خود جهت شركت در سی امین دوره بازی های یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 2019 كه از 12 تا 23 تیر ماه در شهر ناپل ایتالیا برگزار می گردد، عنوان كرد: در كنار تیم ملی تیراندازی با تفنگ فدراسیون، تیراندازان خانم و آقا كه پیكره اصلی تیم دانشجویان كشور هستند نیز در این اردو تمرین می كنند. محمد نكونام، مهیار صداقت، نجمه خدمتی، فاطمه كرم‌زاده، هادی قره باغی و فاطمه صالحی در تفنگ نمایندگان كشورمان در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان هستند. هدایت این تیم را مریم طالبی بر عهده دارد. البته فدراسیون ورزش دانشجویی در حال ارزیابی است كه تعداد نفرات اعزامی را افزایش دهد. ولی از فدراسیون تیراندازی با تفنگ 6 نفر اعزام می شوند. ما می خواهیم كه با حداقل نفرات در مسابقات شركت داشته باشیم چون هر دو مسابقه یعنی ایتالیا جهت یونیورسیاد دانشجویان جهان و برزیل برای مسابقات قهرمانی جهان پرهزینه هستند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 26 خرداد با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول