تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

ادامه همكاری باشگاه پرسپولیس با برانكو

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 13 خرداد با حضور ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به آخرین اخبار این باشگاه اختصاص داشت.

1398/03/18
11:39

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیرامون ادامه یافتن همكاری با برانكو به عنوان سرمربی تیم اظهار كرد: با همكاری نزدیك كادر فنی، بازیكنان و مجموعه مدیریت باشگاه قهرمانی های خوبی را بدست آوردیم. دوری از حواشی و تنش ها در این قهرمانی ها موثر بود. یكی از موارد بسیار مهم و غیرقابل انكار حضور برانكو در باشگاه ماست كه به عنوان مربی حرفه ای و با اخلاق فعالیت می كند. باشگاه بارها تمایل خود را اعلام كرده كه همكاری با او ادامه پیدا كند. البته برانكو یك فصل دیگر هم قرارداد دارد. بخشی از بدهی برانكو پرداخت شده و بخش دیگر هم در چند روز آینده بصورت یكجا پرداخت خواهد شد. ما جمع متحدی هستیم و باشگاه اراده قوی برای ادامه فعالیت با او دارد. در این رابطه بیشتر بحثهای مالی مطرح است كه آن هم تلاش جدی داریم كه ظرف چند روز آینده حل شود.
وی در خصوص فصل نقل انتقالات باشگاه گفت: احتمالا برانكو تا فردا لیست خود را اعلام خواهد كرد. به محض اینكه لیست اعلام شود، باشگاه در این زمینه فعالیت خود را با جدیت آغاز می كند و نتایج بصورت شفاف به اطلاع هواداران خواهد رسید.
عرب در مورد برنامه ای آتی باشگاه عنوان كرد: فصل نقل و انتقالات را باید بخوبی طی كنیم. برای تمدید قرارداد برانكو هم تلاش جدی خواهیم كرد. راه اندازی كمیته انضباطی و كمیته فنی در باشگاه خلائی است كه باید برطرف شود. همچنین سازمان دهی تیمهای پایه پیگیری خواهد شد. بحث دیگر اسپانسری و درآمدزایی است كه امیدواریم با اقداماتی كه صورت گرفته پرداخت بازیكنان در آینده بروز شود و مشكلات مالی به حداقل برسد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 13 خرداد با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول