تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان جهت رقابتهای جهانی

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 11 خرداد با حضور بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به موضوع عملكرد تیم ملی والیبال در آغاز مسابقات لیگ ملتهای والیبال و وضعیت تیم ملی والیبال جوانان اختصاص داشت.

1398/03/12
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان پیرامون عملكرد تیم ملی والیبال در لیگ ملتهای والیبال اظهار كرد: ما در دوره های قبل، در هفته های اول بازیهای خوبی انجام نمی دادیم و شكست می خوردیم. بعلاوه از آنجا كه تیم ملی بازی تداركاتی نیز نداشت، شرایط سختی برای تیم ملی پیش بینی می شد.
وی ادامه داد: در بازی مقابل ایتالیا در اواسط ست دوم با ورود پوریا یلی هماهنگی بهتری را دیدیم و بازی قابل قبول تری را به نمایش گذاشتیم و در نهایت برنده بازی شدیم. بازیكنان با تجربه ای داریم كه بالای صد بازی ملی دارند. در كنار آنها چند بازیكن جوان هم هستند كه تركیب خوبی بوجود آورده اند. عطایی درخصوص تیم چین حریف دوم تیم ملی كشورمان گفت: چین تیم منظمی نیست و خیلی زود شكننده می شود. می توان گفت كه چین تیمی نیست كه بتواند ما را تهدید كند.
وی در رابطه با وضعیت تیم ملی والیبال جوانان عنوان كرد: از 18 فروردین مرحله ششم اردوها را شروع كرده ایم. تكیه ما در این اردو آمادگی جسمانی بازیكنان بود كه تحت فشار بسیار زیادی قرار گرفتند و آرام آرام این فشار را كم كردیم. یك اردوی تداركاتی در بلغارستان و اسلوونی خواهیم داشت و 8 بازی با تیمهای مختلف انجام خواهیم داد. بعد از آن نقاط ضعف و قوت تیم را آنالیز و آسیب شناسی می كنیم تا در زمان باقیمانده تا مسابقات جهانی ضریب خطا را به حداقل برسانیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 11 خرداد با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول