تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

پرسپولیس با تمام قوا در مقابل السد

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 29 اردیبهشت با حضور مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و رئیس كمیته مسابقات سازمان لیگ به موضوعات بازی پرسپولیس و السد و درگیری در لیگ برتر فوتبال بانوان اختصاص داشت.

1398/02/30
09:20

به گزارش رادیو ورزش؛ پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پیرامون آماده سازی تیم پرسپولیس برای شركت در آخرین دیدار بازیهای گروهی جام باشگاه های آسیا اظهار كرد: امروز ساعت 10 صبح اردوی تیم در هتل اوین تهران آغاز شد و بازیكنان ساعت 19:30 وارد ورزشگاه آزادی می شوند تا آخرین تمرینات خود را به مدت یك ساعت انجام دهند. 20 بازیكن در اردو هستند. به جز ماهینی و انصاری مصدومی نداریم. متاسفانه شانسی برای صعود نداریم ولی برانكو تیم را با تمام قوا به زمین می فرستد تا شاهد بازی خوبی از بازیكنان باشیم.
وی اعلام كرد: برای قهرمانی در لیگ پاداشی در قرارداد بازیكنان پیش بینی شده بود كه پرداخت خواهد شد.
سعید فتاحی، رئیس كمیته مسابقات سازمان لیگ دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه درخصوص درگیری در لیگ برتر بانوان میان تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان بیان كرد: متاسفانه در این بازی بین بازیكنان و مسئولان دو تیم درگیری بوجود آمد. فردای روز بازی گزارش كامل آن به كمیته انضباطی ارسال شد. كمیته انضباطی در حال بررسی این اتفاق است و با خاطیان برخورد می شود. قانون فوتبال برای خانمها و آقایان و همچنین در لیگهای مختلف تفاوتی نمی كند و با این موضوع هم برخورد جدی می شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 29 اردیبهشت با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول