تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

پرسپولیس با تمام قوا در مقابل السد

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 29 اردیبهشت با حضور مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به موضوعات بازی پرسپولیس و السد و درگیری در لیگ برتر فوتبال بانوان اختصاص داشت.

1398/02/30
09:20

به گزارش رادیو ورزش؛ پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پیرامون آماده سازی تیم پرسپولیس برای شرکت در آخرین دیدار بازیهای گروهی جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: امروز ساعت 10 صبح اردوی تیم در هتل اوین تهران آغاز شد و بازیکنان ساعت 19:30 وارد ورزشگاه آزادی می شوند تا آخرین تمرینات خود را به مدت یک ساعت انجام دهند. 20 بازیکن در اردو هستند. به جز ماهینی و انصاری مصدومی نداریم. متاسفانه شانسی برای صعود نداریم ولی برانکو تیم را با تمام قوا به زمین می فرستد تا شاهد بازی خوبی از بازیکنان باشیم.
وی اعلام کرد: برای قهرمانی در لیگ پاداشی در قرارداد بازیکنان پیش بینی شده بود که پرداخت خواهد شد.
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص درگیری در لیگ برتر بانوان میان تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان بیان کرد: متاسفانه در این بازی بین بازیکنان و مسئولان دو تیم درگیری بوجود آمد. فردای روز بازی گزارش کامل آن به کمیته انضباطی ارسال شد. کمیته انضباطی در حال بررسی این اتفاق است و با خاطیان برخورد می شود. قانون فوتبال برای خانمها و آقایان و همچنین در لیگهای مختلف تفاوتی نمی کند و با این موضوع هم برخورد جدی می شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 29 اردیبهشت با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول