تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

دومین مرحله لیگ جهانی كاراته وان تركیه

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 28 اردیبهشت با حضور شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته به بررسی دومین مرحله مسابقات لیگ جهانی كاراته وان تركیه اختصاص داشت.

1398/02/29
08:17

به گزارش رادیو ورزش؛ دومین مرحله لیگ جهانی كاراته وان (سری آ) در سال 2019 كه از روز جمعه 27 اردیبهشت ماه شروع شده است، با حضور 1813 كاراته‌كا از 102 كشور به‌مدت سه روز در استانبول تركیه در حال برگزاری است.
شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته پیرامون این مسابقات اظهار كرد: تاكنون چهار فینالیست داشتیم. این مسابقات كسب سهمیه المپیك است و ورزشكاران امتیاز جمع می كنند.
وی ادامه داد: ورزشكاران ما با تمام توان در مسابقات شركت می كنند. مسابقات سری آ با پرمیوم لیگ فرق دارد. در سری آ چون آزاد است تعداد شركت كنندگان بسیار زیاد است. در حال حاضر در مسابقات تركیه در هر وزن بیش از 180 نفر شركت كرده اند. البته از كشور ما هم برای شركت در این مسابقات استقبال شده و بازیكنانی كه علاقه داشتند خودشان را محك بزنند و به كادر فنی نشان دهند با هزینه شخصی شركت كردند.
هروی عنوان كرد: در كل مسابقات خوبی را شاهد هستیم و ورزشكاران تیم ملی خوب ظاهر شده اند. امیدواریم امتیازات خوبی را در مرحله دوم كاراته وان كسب كنیم تا راه المپیك هموارتر شود. در بخش آقایان 3 سهمیه المپیك داریم كه پیش بینی می كنیم تا پایان اسفند ماه بدون دردسر این سه سهمیه را بگیریم. بانوان هم شرایط خوبی دارند و امیدواریم از طریق رنكینگ به این سهمیه برسند.
این سرمربی تصریح كرد: البته دغدغه ای وجود ندارد. در اردیبهشت ماه مسابقات فرانسه برگزار می گردد كه افرادی كه كسب سهمیه كرده اند در آن حضور ندارند. نفرات اول تا سوم این مسابقه سهمیه المپیك می گیرند. به هر حال اگر سهمیه ای نیز باقی بماند در فرانسه كه رقبا نیستند، كسب سهمیه خواهیم كرد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 28 اردیبهشت با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول