صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقيقه

برنامه زنده تیتر اول چهارشنبه ۲۵ اسفند با حضور اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اعلام رای کمیته انضباطی در مورد بازی ناتمام خونه به خونه و نساجی اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیرامون رای صادره کمیته انضباطی در مورد بازی خونه به خونه و نساجی اظهار کرد: در مورد اتفاقاتی که در بازی دو تیم خونه به خونه و نساجی رخ داد مقامات رسمی مسابقه گزارشاتی را به کمیته انضباطی ارسال کردند. ما این گزارشات را بررسی و در دو بخش اصلی این گزارشات رای صادر کردیم. بخش اول در مورد رفتار غیر ورزشی هواداران دو تیم بود که با توجه به سوابقی که در طول فصل وجود داشت هر دو تیم از نظر رفتار تماشاچیان متخلف شناخته شدند و تنبیه هایی برای تماشاچیان هر دو تیم در نظر گرفته شد.
بعلاوه، داور مسابقه علت نیمه تمام ماندن مسابقه را هجوم تماشاچیان تیم نساجی به داخل زمین و عدم امنیت بازی اعلام کرده بود که طبق آئین نامه انضباطی اگر مسابقه به علت هجوم تماشاچیان ناتمام بماند و داور این مسئله را تائید نماید نتیجه مسابقه به ضرر تیمی است که تماشاچیانش اغتشاش کرده اند.
ما در هر دو بخش رای خود را صادر کرده ایم که البته قابل تجدید نظر است و اگر تیم نساجی دلایل و مدارکی برای تجدید نظر خواهی دارد می تواند به کمیته انضباطی اعلام نماید. ما خود نیز بعد از صدور رای گزارشات، فیلم و عکس هایی دریافت کردیم که می تواند در مسیر تجدید نظرخواهی موثر باشد. برنامه زنده تیتر اول، دوشنبه ۲۵ اسفند با اجرای زورقچیان و کاری از گروه تفریحات ورزشی بود. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت ۱۴:۰۵ به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: مونا رئیس پور

مرتبط با این خبر

  • گیلان میزبان سایکل کراست

  • تعیین تکلیف پاداش کاراته کاران

  • مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ورزشی