تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

مشكل ویزای تكواندوكاران در آستانه مسابقات جهانی

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 23 اردیبهشت در گفتگو با مدیر روابط عمومی فدراسیون تكواندو به موضوع عدم صدور ویزا تكواندوكاران برای حضور در مسابقات جهانی منچستر اختصاص داشت.

1398/02/24
08:23

به گزارش رادیو ورزش؛ حسن شكریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تكواندو پیرامون عدم صدور ویزای تكواندوكاران برای حضور در مسابقات جهانی منچستر اظهار كرد: بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در منچستر انگلیس از چهارشنبه آغاز خواهد شد. متاسفانه انگلیسی ها تا الان حق میزبانی را ادا نكردند و برای كادر فنی و ملی پوشان تكواندو در بخش آقایان ویزا صادر نشده است. قرار بود جمعه شب تیم اعزام شود. ولی فقط ویزای بخش بانوان آمده و خانمها اعزام شدند.
وی در ادامه افزود: امروز قرعه كشی مسابقات انجام شد ولی تا الان ویزا صادر نشده است. این مسابقات رویداد مهمی است كه 120 امتیاز دارد. بعلاوه سال قبل از المپیك است و این امتیاز فرصت طلایی برای ما بود كه تكواندو كاران ما فاصله خود را با نفرات بالاتر كم كنند و سهمیه المپیك كسب كنند. شكریان عنوان كرد: قهرمانی جهان مهمترین رویداد قبل از المپیك است. از 8 نفر ورزشكار ما تنها ویزای 4 نفر صادر شد. از كمیته بین ملی المپیك و فدراسیون جهانی تكواندو هم پیگیر این موضوع هستیم. ولی مثل اینكه عمدی در كار است كه ویزا صادر نشود و ورزشكاران ما نتوانند در رقابتها شركت كنند. اگر نتوانند در رقابتها شركت كنند به كسب سهمیه المپیك لطمه وارد می شود چون 120 امتیاز برای هر تكواندوكاری فرصت طلایی است.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 23 اردیبهشت با اجرای زمانی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول