تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

خط خوردن میرزاجانپور از تیم ملی والیبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 17 اردیبهشت با حضور سرپرست تیم ملی والیبال و دبیر فدراسیون دوومیدانی به آخرین رخدادهای مهم این دو رشته ورزشی اختصاص داشت.

1398/02/18
08:13

به گزارش رادیو ورزش؛ امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال پیرامون اضافه شدن صابر كاظمی و خط خوردن مجتبی میرزاجانپور از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال برای حضور در رقابتهای لیگ ملتهای والیبال اظهار كرد: طبق قراری كه با كاظمی داشتیم و مدت زمانی كه كولاكوویچ برای استراحت وی تعیین كرده بود، دیروز او به جمع تیم اضافه شد. از لژیونرها تنها میلاد عبادی پور مانده كه تا هفته آینده اضافه می شود.
وی ادامه داد: میرزاجانپور بازیكن با سابقه و خوبی است و خط خوردن وی تنها بحث فنی و آمادگی است. چون زمان زیادی برای ریكاوری و رسیدن به مرحله آمادگی نداریم. تیم 5 خرداد عازم چین می شود. از طرفی تعداد دریافت كنندگان در اردو زیاد است و تصمیم گرفته شد كه اولین خط خورده او باشد.
خوش خبر عنوان كرد: بازی تداركاتی نداریم و مجبوریم در طول مسابقات لیگ آمادگی كسب كنیم. طبق زمانبندی فدراسیون جهانی در سیزده اردیبهشت اسامی 30 نفر بازیكن را اعلام كردیم. چهار خرداد هم 25 بازیكن را معرفی كنیم و بالاخره دو روز قبل از مسابقات 14 نفر بازیكن تیم معرفی می شوند.
هاشم صیامی، دبیر فدراسیون دوومیدانی دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه درخصوص آسیب دیدگی حسن تفتیان گفت : تفتیان در پایان مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا دچار مشكل شد و نتوانست در فینال شركت كند. در بازگشت به كشور طبق نظر كمیته پزشكی فدراسیون 4 تا 6 هفته كار فیزیوتراپی دارد و بعد از آن تمریناتش را برای شركت در مسابقات جهانی قطر ادامه می دهد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 17 اردیبهشت با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول