تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

بازدید صالحی امیری از تمرین تیم ملی والیبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 10 اردیبهشت با حضور سرپرست تیم ملی والیبال و رئیس كمیته ملی المپیك به موضوع وضعیت تیم ملی والیبال و بازدید صالحی امیری از محل تمرین تیم والیبال اختصاص داشت.

1398/02/11
09:27

به گزارش رادیو ورزش؛ امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال پیرامون علت عدم پیش بینی دیدارهای تداركاتی برای تیم ملی اظهار كرد: یك مقدار كارهای تیم ملی را دیر شروع كردیم. در این زمان تیم پیدا كردن سخت است چون تیمهای اروپایی بازیكنان ملی پوش خود را ندارند. البته می توانستیم برویم ولی در حد كمپ ویكی دو بازی بدون بازیكن اصلی تیمها بود كه مناسب ما نبود.
وی در ادامه افزود: قطعا به بازی تداركاتی نیاز داریم تا كولاكوویچ تركیب تیم را با توجه به شرایط بازیكنان به دست آورد تا با كمترین اشتباه در مسابقات حاضر شوند. در حال حاضر باید با شرایط كنار بیاییم. لژیونرها به جز معنوی نژاد و عبادی پور حاضر هستند كه این دو بازیكن هم هفته آینده به تیم ملحق می شوند.
رضا صالحی امیری، رئیس كمیته ملی المپیك دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه امروز از تمرین تیم ملی والیبال بازدید كرد و در این رابطه بیان كرد: امروز از فدراسیون والیبال و تمرین تیم ملی بازدید كردم و مشكلاتشان را شنیدم. عمده مشكلات فدراسیونها تغییرات نرخ ارز است كه شرایط را سخت كرده چون تیمها نیاز به حضور در رویدادهای بین المللی برای كسب سهمیه دارند.
صالحی امیری در مورد مشكلات مالی گریبانگیر فوتسال و حل آن گفت: مسائل فوتسال به فدراسیون فوتبال برمی گردد. به دنبال این هستم كه با مهدی تاج دیدار داشته باشم. دیروز هم با وحید شمسایی جلسه داشتم. فوتسال كارنامه درخشانی دارد و باید از آن حمایت كنیم تا رشد كند. فروردین با تاج جلسه داشتم و قرار است دیدار مجددی با حضور وزیر ورزش با وی داشته باشیم تا در مورد تیم امید به جمع بندی برسیم چون به صعود این تیم به المپیك 2020 امیدواریم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 10 اردیبهشت با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول