تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

مدیر عامل پرسپولیس: به دنبال حاشیه نیستیم

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 8 اردیبهشت با حضور ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به آخرین وضعیت تیم پرسپولیس اختصاص داشت.

1398/02/09
09:19

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیرامون مسئله پرداختی های سرمربی و بازیکنان تیم پرسپولیس اظهار کرد: حدود 7 جلسه هیئت مدیره تشکیل شد که عمده بحث هم اسپانسر و پرداختها بود و تا 90 درصد به نتیجه رسیده است. قبل از موعد مقرر طلب برانکو را پرداخت خواهیم کرد. بشار رسن هم جز پرداختهایی است که بعد از برانکو باید انجام شود و در مورد بقیه پرداختی ها هم نگرانی وجود ندارد.
وی درخصوص حاشیه بازی سپاهان و پرسپولیس و واکنش حقوقی باشگاه نسبت به احکام صادره کمیته انضباطی گفت: به دلیل اینکه احکام موقت است خیلی اقدام قطعی انجام نداده ایم. امیدواریم رای صادره جنبه بازدارندگی داشته باشد. دو مسابقه مهم در تبریز و اصفهان دایم. دنبال این نیستیم که حاشیه ها زیادتر شود و خواستار ایجاد محیط امن برای یک مسابقه در شرایط عالی هستیم. اعتقاد دارم استانداری اصفهان و آذربایجان تمام تلاش خود را خواهند کرد که این اتفاق بیفتد و به دوستان هم تاکید کردم که شواهد نشان می دهد با دقت بیشتری باید این کار صورت بگیرد تا در یک محیط امن مسابقه برگزار شود و مسائل گذشته تکرار نشود. از فرودگاه تا هتل، از هتل تا محل تمرین و مسابقه باید امنیت برقرار شود و مسائل پیش آمده گذشته باید مدیریت شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 8 اردیبهشت با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول