تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

اعزام شناگران به مسابقات بین المللی مالزی

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 3 اردیبهشت با حضور فرید فتاحیان، دبیر فدراسیون شنا به موضوع اعزام شناگران به مسابقات بین المللی مالزی اختصاص داشت.

1398/02/04
09:47

به گزارش رادیو ورزش؛ فرید فتاحیان، دبیر فدراسیون شنا پیرامون اعزام شناگران به مسابقات بین المللی مالزی اظهار كرد: فدراسیون جهانی شنا هر ساله مسابقات انتخابی قهرمانی جهان و المپیك را اعلام می كند. مسابقات اُپن مالزی كه 5 تا 8 اردیبهشت در كوالالامپور برگزار می شود جز این مسابقات است. مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو، علیرضا یاوری و مهرشاد افقری چهار شناگر اعزامی ایران در این رقابت‌ها هستند. امیدواریم این افراد كسب سهمیه المپیك و قهرمانی جهان را داشته باشند.
وی ادامه داد: این اولین مسابقه ای است كه شناگران شركت می كند و 4 و 5 مسابقه دیگر هم می توانند كسب سهمیه داشته باشند. اكثر شناگران ما جوان هستند و سازگاری و آشنایی با محیط مسابقات مهم است. امیدواریم كسب سهمیه كنند و اگر نتوانستند فرصت باقی است تا در مسابقات آتی شركت كنند.
فتاحیان تصریح كرد: تعداد شناگرانی كه در جهان كسب سهمیه A و B می كنند زیاد است. اگر ما كسب ورودی A كنیم مستقیم وارد المپیك می شویم. با كسب ورودی B ورزشكاران در رنكینگ قرار می گیرند و اگر رنكینگ خوبی داشته باشند بدون وایلد كارت وارد می شوند در غیر این صورت با كسب سهمیه وارد می شوند. ما درصورتی می توانیم با ورزشكاران بیشتری شركت كنیم كه ورودی A المپیك را كسب كنیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 3 اردیبهشت با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول