تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

شرایط تیم كاراته برای اعزام به لیگ جهانی مراكش

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 17 فروردین با حضور شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته به بررسی شرایط تیم ملی برای كسب سهمیه المپیك اختصاص داشت.

1398/01/18
12:35

به گزارش رادیو ورزش؛ شهرام هروی، سرمربی تیم ملی كاراته پیرامون شرایط تیم برای اعزام به لیگ جهانی مراكش اظهار كرد: برای سومین مرحله از لیگ جهانی آماده می شویم كه كسب سهمیه المپیك است. این مسابقات برای ما حائز اهمیت است چون در این مرحله از مسابقات كل امتیازات در سبد المپیكی محاسبه می شود.
وی ادامه داد: بعد از لیگ جهانی اتریش و اردوی فرانسه به ورزشكاران استراحت دادیم و در تعطیلات برنامه تمرین داشتند. امشب وارد اردو می شوند و از فردا تمرینات شروع می شود كه تا اعزام ادامه دارد تا در سومین مرحله با 12 بازیكن بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و امتیازات در خور توجهی برای كشورمان برای المپیك كسب كنیم.
هروی عنوان كرد: تا آذر ماه و تقویم 2019 پنج لیگ جهانی داریم كه باید شركت كنیم. یك مسابقه آسیایی و 3 كاراته وان سری A نیز هستند. بعد از آن باید منتظر تقویم 2020 باشیم كه تا 20 فروردین كه رنكینگ بازیكنان برای كسب سهمیه المپیك اعلام می شود، 3 مسابقه تا پایان سال خواهیم داشت.
وی در خصوص مشكل بوجود آمده برای سجاد گنج زاده برای تمرین گفت: گنج زاده برای تمرین دویدن به پیست شماره 2 می رود كه از ورودش جلوگیری می شود. سجاد كف پایش ترك خوردگی دارد و آسیب دیده كه در حال ترمیم است به همین علت برای تمرین دویدن به این پیست مراجعه كرده بود. متاسفانه این اتفاق برای خیلی از ورزشكاران افتاده است. امیدواریم دیگر این مشكل مخصوصا برای ورزشكارانی كه برای سهمیه المپیك می روند، پیش نیاید.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 17 فروردین با اجرای نوروزی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول