تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

معرفی اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 27 اسفند با حضور مهدی محمد نبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به برنامه های کوتاه مدت هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس اختصاص داشت.

1397/12/28
09:35

به گزارش رادیو ورزش؛ بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس؛ ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.
مهدی محمدنبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه مجموعه کسانی که در ورزش هستند باید پاسخگو رسانه باشند و ورزش باید هم نقدپذیر و هم سازنده باشد، پیرامون برنامه های کوتاه مدت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: مجموعه جلسات هیئت مدیره به عنوان ارکان باشگاه می بایست هم موضوعات و چشم انداز باشگاه را تعیین کند و هم در بحث اجرا نظارت داشته باشد. پرسپولیس در سالهای اخیر قهرمانی های خوبی به دست آورده و موقعیت خوبی نیز در جام باشگاه های آسیا کسب کرده است. البته حفظ قهرمانی و این روال سخت تر است که در کوتاه مدت باید به آن توجه شود.
محمد نبی در ادامه افزود: بعلاوه باید چابک سازی در چهارچوب ساختار حرفه ای باشگاه صورت گیرد. اگر این اتفاق نیفتد، هر کار کوتاه مدتی که مد نظر باشد، در آینده جواب نخواهد داد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 27 اسفند با اجرای نوروزی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول