تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

برنامه برگزاری فینال و رده بندی لیگ برتر والیبال

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 19 اسفند با حضور سرپرست سازمان لیگ والیبال و رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی به موضوعات برنامه مسابقات فینال و رده بندی لیگ برتر والیبال و وضعیت درمان مصدومیت سهراب مرادی اختصاص داشت.

1397/12/20
09:18

به گزارش رادیو ورزش؛ منوچهر پورحسن، سرپرست سازمان لیگ والیبال پیرامون زمان برگزاری مسابقات فینال و رده بندی لیگ برتر والیبال اظهار كرد: روز پنجشنبه سالن 12 هزار نفری در اختیار ما قرار گرفت. روز جمعه كار تجهیز سالن را شروع كردیم كه خوشبختانه خیلی خوب پیش رفت. چهارشنبه 22 اسفند تیمها فینالیست شهرداری ورامین و سایپا تهران در این سالن تمرین می كنند. پنجشنبه 23 اسفند اولین مسابقه فینال را برگزار خواهیم كرد.
وی ادامه داد: تیم كاله و پیام مشهد بازی رده بندی را انجام می دهند كه برای آنها جمعه 24 اسفند تمرین گذاشتیم. شنبه 25 اسفند ساعت 3 بعداز ظهر دیدار رده بندی برگزار می شود و ساعت 5 بعد از ظهر فینال دوم را خواهیم داشت. درصورتی كه فینال به بازی سوم برسد روز یكشنبه 26 اسفند ساعت 4 بعد از ظهر برای این بازی تعیین شده است. بعلاوه در سالن بلیط فروشی می شود و مبلغ بلیط 10 هزار تومان است. همچنین بلیط در اختیار پیشكسوتان قرار می دهیم. با مشخص شدن قهرمان مراسم اهدای كاپ و مدال را خواهیم داشت.
دكتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود كه درخصوص وضعیت آسیب دیدگی سهراب مرادی گفت: با توجه به اهمیت موضوع و اینكه سهراب مرادی یكی از سرمایه های ملی ماست كه دو ماه پیش دچار آسیب دیدگی ستون فقرات شد، جلسات متعددی با متخصصین و مسئولان داشتیم تا برای درمان تصمیم گیری كنیم. در این رابطه دو مسئله وجود دارد كه یكی سلامتی ورزشكار ما و دوم موفقیت او در میادین ورزشی است.
نوروزی عنوان كرد: امروز جلسه ای در دفتر صالحی امیری، رئیس كمیته ملی المپیك تشكیل شد. ما به مدال مرادی در المپیك 2020 نیاز داریم. از طرفی بحث سلامتی این ورزشكار و داشتن یك زندگی عادی هم مطرح است. در این جلسه به این جمعبندی رسیدیم كه این ورزشكار جهت ویزیت پزشكان به آلمان سفر كند. در ایران هم كمیسیون متشكل از متخصصین برگزار شود كه با جمعبندی این دو بهترین تصمیم را برای درمان وی بگیریم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 19 اسفند با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه كاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول