صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقيقه

برنامه زنده تیتر اول چهارشنبه ۱۱ اسفند با حضور عاشوری، دبیر کل فدراسیون کاراته پیگیر عدم پرداخت پاداش قهرمانان کاراته بود.

به گزارش رادیو ورزش؛ گنجزاده، دارنده نشان طلای مسابقات جهانی کاراته وان گفت: کجای دنیا پاداش قهرمانان ورزشی را یکسال و نیم بعد با تاخیر پرداخت می کنند؟
عاشوری، دبیرکل فدراسیون کاراته در این رابطه گفت: تغییر و تحولاتی در فدراسیون کاراته رخ داده و قولی که به ورزشکاران داده شده مربوط به مسئولین فدراسیون قبلی بوده است. عمر فدراسیون جدید به ۴۵ روز می رسد و هیچگونه تعهدی نسبت به این موضوع ندارد. در هر صورت قهرمانان کاراته از عزیزان کشور و فدراسیون کاراته هستند و کار آنها بسیار بزرگ و ارزشمند بوده و به افتخار آفرینی و زحمات آنها احترام می گذاریم و در حد توان و بضاعت خود از آنها قدردانی خواهیم کرد. علاوه براین وزارت ورزش و جوانان نیز هدیه ای برای این ورزشکاران در نظر گرفته است.
عدد و رقمی که قبلا اعلام شده در حد بضاعت فدراسیون کاراته نیست اما قدردان این عزیزان هستیم و به همین سبب پس از انجام کارهای کارشناسی تعهدی می دهیم که ضمانت اجرایی داشته باشد. همچنین تا سال آینده این پاداش تقدیم ورزشکاران خواهد شد.
برنامه زنده تیتر اول، چهارشنبه ۱۱ اسفند با اجرای زورقچیان و کاری از گروه تفریحات ورزشی بود. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: مونا رئیس پور

مرتبط با این خبر

  • تجدید نظر درباره خونه به خونه و نساجی

  • گیلان میزبان سایکل کراست

  • مسائل حقوقی راه اندازی کسب و کار ورزشی