تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

دومین المپیاد ورزشی بانوان كارگر در اصفهان

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 7 اسفند با حضور سوسن دانشور، مسئول امور بانوان فدراسیون ورزشهای كارگری به موضوع برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی بانوان كارگر كشور در اصفهان اختصاص داشت.

1397/12/08
08:09

به گزارش رادیو ورزش؛ سوسن دانشور، مسئول امور بانوان فدراسیون ورزش كارگری پیرامون برگزاری دومین المپیاد ورزشی بانوان كارگر كشور اظهار كرد: این مسابقات از طرف اتحادیه بانوان كارگر كه یك تشكل غیر رسمی است درخواست و برای دومین بار به مناسبت بزرگداشت مقام زن برگزار می گردد. امسال هیئت كارگری استان اصفهان میزبان این مسابقات خواهد بود و ورزشكاران در پنج رشته شنا، بسكتبال سه نفره، دارت، آمادگی جسمانی و تنیس روی میز از 11 تا 13 اسفند ماه به رقابت خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال خوبی از این مسابقات شده و 250 ورزشكار در این المپیاد حضور دارند. این مسابقات با همكاری فدراسیون ورزش كارگری، اتحادیه زنان كارگر، اداره كل امور ورزشی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برگزار می شود. هماهنگی ها با استانداری، اسپانسر و ... انجام شده تا این مسابقات بخوبی برگزار گردد. همچنین علاوه بر حكم و مدال جوایزی هم پیش بینی شده است.
دانشور عنوان كرد: مسابقات قهرمانی كشور بانوان كارگر در كلیه رشته ها برگزار می شود، افرادی كه امكان شركت در مسابقات قهرمانی كشور را نداشتند می توانند از این فرصت استفاده كنند و در این مسابقات شركت كنند. بدین شكل مسیری برای ورزش و فعالیت جسمانی بانوان كارگر كه قشر زحمتكشی هستند، فراهم شده است. بانوان كارگر ممكن است در خانه مشاغل خانگی داشته و تحت حمایت هیچ ارگانی نباشند و نیاز است كه سلامتی آنها حفظ شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 7 اسفند با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول