تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

مدیر عامل پرسپولیس اعتصاب بازیكنان را تكذیب كرد

برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 28 بهمن با حضور ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به آخرین اخبار این باشگاه اختصاص داشت.

1397/11/29
08:20

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرج عرب، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیرامون شایعه اعتصاب و تمرین نكردن بازیكنان پرسپولیس به دلیل مسائل مالی اظهار كرد: موضوع اعتصاب مطرح نیست. در فضای منطقی كه بین باشگاه، كادر فنی و بازیكنان وجود دارد، حتی در شرایط سخت هم موضوعی تحت عنوان اعتصاب نخواهیم داشت. الان هم مشكل خاصی وجود ندارد و شرایط خوب است.
وی در رابطه با انتخاب محسن خلیلی به عنوان سرپرست تیم پرسپولیس عنوان كرد: سرپرست مسئول تیم است و وظایف مشخصی دارد.خلیلی جوان، تحصیل كرده و دارای علم روز فوتبال است. بعلاوه تجربه مدیریت در تیم نفت تهران را داشته و خوش نام، با اخلاق و با انضباط است. هواداران ما نیز او را دوست دارند. ما با در نظر گرفتن جمیع جوانب وی را انتخاب كردیم. سرپرست مسئولیت درون تیمی دارد و ارتباط با بازیكنان، برقراری تعامل، ایجاد نظم، هم افزایی و ... را برعهده دارد. او به میزان كافی تجربه دارد. هم فوتبال و هم پرسپولیس را خوب می شناسد و بهترین گزینه كه وجود داشت وی بود.
عرب در مورد مسئله بدهی 5 میلیارد و 700 میلیون تومانی پرسپولیس از سازمان لیگ گفت: خوشبختانه ارتباط خوبی بین باشگاه و سازمان لیگ وجود دارد. ما اعلام كردیم كه وضعیت مالی ما با سازمان لیگ در چه وضعیتی قرار دارد و بیشتر بحث شفاف سازی مطرح است. بحث ما بدهی و طلب نیست. از بهاروند خواهش كردیم كه مشخص شود چقدر از مواردی چون تبلیغات محیطی در آمد داشتیم و چقدر سازمان لیگ بدهی ما را پرداخت كرده است.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یكشنبه 28 بهمن با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول