تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

سرمربی كشتی آزاد: دوران طلایی كشتی بعد از المپیك 2020

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 23 بهمن با حضور غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی كشتی آزاد به موضوع وضعیت تیم ملی برای اعزام به رویدادهای بین المللی اختصاص داشت.

1397/11/24
08:04

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی كشتی آزاد پیرامون اعزام آزادكاران به رقابتهای بین المللی جام دانكلوف بلغارستان اظهار كرد: جام تختی را پشت سر گذاشتیم. اكثر كشتی گیران ما در این جام حضور داشتند. حسن رحیمی، مصطفی حسین خانی، حسن یزدانی، رضا یزدانی و پرویز هادی 5 كشتی گیری هستند كه به جام دانكلوف اعزام می شوند. دو كشتی گیر ما علیرضا كریمی و كمیل قاسمی در تورنمنتهای بعدی از جمله جام جهانی و قهرمانی آسیا در تركیب تیم ملی قرار می گیرند. این مسابقات از رقابتهای رنكینگ سیستم اتحادیه جهانی كشتی است.
وی در ادامه افزود: شرایط كشتی گیران خوب است چهار اردو را پشت سر گذاشته ایم و امروز مرحله پنجم اردوها آغاز می شود. آمادگی كشتی گیران نسبی است. قرار نیست ورزشكاران ما در تورنمنتهای تداركاتی به اوج آمادگی برسند. بلكه می خواهیم محكی باشد تا به تركیب اصلی مان در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان كه در شهریور سال آینده در قزاقستان برگزار می شود و كسب سهمیه المپیك 2020 نیز است؛ دست پیدا كنیم.
محمدی عنوان كرد: در اوزان سبك بخصوص در اوزان المپیكی 57 و 65 كیلو خلا داریم. ولی ما تمام تلاش خود را می كنیم. برای بهبود شرایط زمان كمی داریم. البته پشتوانه های خوبی داریم كه شاید به المپیك نرسند. تمام تلاش ما بهبود شرایط و شاد كردن دل مردم است. ولی انتظارات باید مطابق موجودیت حال حاضر كشتی ما باشد. امیدواریم به شرایط بهتری برسیم. كشتی ما بعد ا المپیك 2020 دوران طلایی خود را خواهد دید. در این مدت كوتاه هم با تجربه ها را حفظ كنیم و به لحاظ فنی هم باید اصلاحاتی انجام دهیم و به جوانترها میدان دهیم كه به المپیك 2020 برسند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 23 بهمن با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه كاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول