صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 13 آبان با حضور سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به موضوع تغییر مکان بازی استقلال و پدیده و بلیط فروشی بازی فینال جام باشگاه های آسیا اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ پیرامون علت تغییر مکان برگزاری بازی استقلال و پدیده اظهار کرد: شنبه 19 آبان دیدار برگشت فینال جام باشگاه های آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیمای ژاپن در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد. از طرفی جمعه 18 آبان نیز مسابقه دو تیم استقلال و پدیده در همین ورزشگاه پیش بینی شده بود. طبق قانون AFC نمی توان روز قبل از مسابقه فینال، مسابقه ای در ورزشگاه برگزار کرد. درنتیجه ورزشگاه دوم باشگاه استقلال یعنی ورزشگاه تختی به عنوان محل برگزاری بازی استقلال و پدیده معرفی شد. البته به باشگاه استقلال نامه زده ایم که درصورتیکه می خواهند این دیدار را در ورزشگاه دیگری برگزار کنند؛ اطلاع دهند. همچنین استقلال درخواست تعویق بازی را داشت که مستلزم موافقت تیم پدیده است که هنوز موافقت نشده است.
وی درخصوص بلیط فروشی بازی پرسپولیس و کاشیما اعلام کرد: بلیط فروشی توسط باشگاه پرسپولیس انجام می شود و از طریق سایت "گیشه 3" انجام می گیرد. فردا ساعت 12 سایت "گیشه 3" باز می شود. بلیط فروشی تنها بصورت الکترونیکی است و روز مسابقه بلیط فروشی در ورزشگاه وجود ندارد. همچنین امروز در جلسه شورای تامین مصوب شد که با سایتهایی که مثل بازی قبلی قیمتهای نجومی برای بلیط اعلام کردند که هیچ کدام هم واقعی نبود و خرید و فروشی انجام نشد؛ برخورد شود.
فتاحی در رابطه با وضعیت برطرف نمودن ایرادات ورزشگاه آزادی بیان کرد: مشکلات ورزشگاه آزادی به همت شرکت توسعه و تجهیز و با دستور وزیر ورزش در حال پیگیری است و کار بصورت شبانه روزی انجام می شود. انشاالله این موارد تا روز مسابقه برطرف شود و ما بتوانیم فینال شایسته ای را برگزار کنیم.
وی پیرامون ساعت برگزاری این دیدار گفت: بازی برگشت چون همراه با مراسم و جشن قهرمانی است مثل سایر بازیها نیست که میزبان بتواند به تنهایی ساعت برگزاری را مشخص کند. به دلیل الزامات AFC ، پرسپولیس مجبور شده که این ساعت را معرفی کند تا اسپانسر بتواند پخش بازی را پوشش دهد و در شرق آسیا هم پخش شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 13 آبان با اجرای اسکویی بود. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

مرتبط با این خبر

  • حاشیه های برگزاری بازیهای معوقه لیگ برتر

  • آغاز سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو

  • برنامه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی

  • تفاهم نامه تنیس روی میز ایران و ترکیه

  • برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی ووشو در اردبیل

  • تحلیل بازی رفت فینال جام باشگاه های آسیا بین پرسپولیس و کاشیما

  • واگذاری باشگاه پدیده به شهرداری مشهد

  • قزاقستان اولین حریف ایران در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های آسیا

  • انگیزه بالای تیم ملی کاراته برای رقابتهای جهانی اسپانیا

  • آخرین تغییرات در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر