تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

واگذاری باشگاه پدیده به شهرداری مشهد

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 6 آبان با حضور فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی به موضوع واگذاری باشگاه پدیده به شهرداری مشهد اختصاص داشت.

1397/08/07
09:18

به گزارش رادیو ورزش؛ فرزاد فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی پیرامون جلسه ستاد تدبیر که با حضور مسئولین استانداری و نمایندگان دادستانی و بازرسی، نمایندگانی از شرکت پدیده، شورای شهر و شهرداری مشهد در رابطه با باشگاه پدیده برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین خروجی این جلسه تاکید بر مصوبه 13 مرداد ستاد تدبیر بود که به صراحت اعلام شده بود، تیم باید واگذار شود. لذا شرایط آن باید در اسرع وقت توسط مدیریت باشگاه فراهم شود.
وی ادامه داد: باشگاه پدیده با مدیریت خوبی که داشت و همچنین مربیگری یحیی گل محمدی نتایج خوبی گرفت. مسئولان استان بر این باورند که باید از این تیم با تمام وجود حمایت کرد. بعلاوه در این جلسه استاندار به همه مدیران تاکید کرد که همراهی های لازم را با این تیم داشته باشند.
فتاحی تصریح کرد: با توجه به اینکه از نظر قانونی امکان مساعدت مالی به این تیم وجود ندارد، استاندار دستور داد که با مصوبه ستاد تدبیر با توجه به مشکلاتی که شرکت پدیده برای هزینه کردن برای تیم دارد، این تیم را واگذار کنند و قرار شد تیم به شهرداری مشهد واگذار شود. شهرداری هم اعلام آمادگی کرد که هزینه های تیم را تا پایان فصل پرداخت خواهد کرد. همچنین مقرر شد کار گروهی ظرف یک هفته تشکیل شود تا راهکارهایی ارائه دهند که شورا و شهرداری بتوانند از طریق زیرمجموعه های خود تیم را تحت پوشش قرار دهند. همه حاضرین در جلسه متفق القول بودند که مصوبه اجرا و تیم سریعتر واگذار شود. همچنین تا پایان این هفته نیز مبلغ 2 میلیارد تومان به تیم تزریق خواهد شد.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 6 آبان با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول