تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

قزاقستان اولین حریف ایران در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های آسیا

برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 5 آبان با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان و سرمربی تیم ملی کاراته به موضوعات مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های آسیا و مسابقات کاراته قهرمانی جهان در مادرید اسپانیا پرداخت.

1397/08/07
08:57

به گزارش رادیو ورزش؛ فرشاد کرمی، سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان پیرامون رقابتهای فوتبال قهرمانی دانشگاه های آسیا در چین اظهار کرد: هر ساله با همکاری وزارت علوم در یکی از شهرهای کشور مسابقات قهرمانی دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود. من و همکارانم در کادر فنی این رقابتها را زیر نظر داریم و افراد زبده به اردوی تیم ملی دعوت می شوند. امسال چهارمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال دانشگاه های آسیاست. در دوره گذشته در کره جنوبی نائب قهرمان شدیم. در این دوره 16 تیم حضور دارند. ما با قزاقستان، هنگ کنگ و مالزی هم گروه هستیم و چهارشنبه اولین بازی ما مقابل قزاقستان است. امیدواریم نتایج خوبی در این دوره کسب کنیم.
وی در ادامه تاکید کرد: در چند سال اخیر توجه بیشتری به بدنه ورزش دانشگاه معطوف شده است. تیم ما متشکل از بازیکنانی است که هم تحصیل و هم ورزش می کنند. بعلاوه در لیگهای برتر، دسته یک و دو نیز حضور دارند که می تواند برای فوتبال ما بسیار موثر باشد.
شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در مادرید اسپانیا گفت: مسابقات از 15 تا 20 آبان در مادرید اسپانیا برگزار می شود و تیم ما 12 آبان اعزام خواهد شد. در دوره قبل توانستیم در بخش آقایان در انفرادی و تیمی قهرمان جهان شویم. در حال حاضر تیم ما در شرایط آرمانی بسر می برد. امیدواریم در 5 وزن انفرادی نتایج مطلوبی بگیریم و همچنین در کمیته تیمی برای سومین بار پیاپی قهرمان شویم و نتیجه تاریخی در دنیای کاراته به نام ایران به جای بگذاریم.
وی در ادامه افزود: این مسابقات امتیاز مستقیم المپیک دارد و بعد از آن باید در 7 پرمیوم لیگ و 4 کاراته وان سریا شرکت کنیم تا بتوانیم امتیازات لازم را در سال 2019 جمع آوری کنیم و بازیکنان مستقیم وارد المپیک شوند. امیداریم کاراته مثل همیشه که عصای دست کاروان ورزشی ایران است، در المپیک هم به ضلع چهارم همیشگی ورزش کشور تبدیل شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز شنبه 5 آبان با اجرای چراتی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول