صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه اول آبان با حضور مربی تیم ملی کاراته و دبیر فدراسیون بسکتبال به موضوعات مسابقات جهانی کاراته اسپانیا و جلسه کمیته فنی با ملی پوشان بسکتبال اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ شهاب سلطانی، مربی تیم ملی کاراته پیرامون وضعیت تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا اظهار کرد: ما به دنبال نتیجه ای فراتر از مسابقات جهانی اتریش هستیم. چندین ماه است که تلاش می کنیم. همچنین تمهیدات لازم دیده شده و با نتایجی که در جاکارتا کسب شده تیم روحیه خوبی دارد. در دوره قبل در قسمت مردان قهرمان و در مجموع مردان و زنان سوم شدیم.
وی در ادامه افزود: مسابقات این دوره در اسپانیا دو ویژگی مهم دارد. اولین دوره ای است که کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو است و درنتیجه از نظر کیفیت در سطح بالایی است. در ضمن کسب مدال طلا 2 هزار امتیاز دارد و از این حیث حائز اهمیت است. تاکنون 139 کشور ثبت نام کرده اند و 1420 کاراته کار حضور خواهند داشت که رکورد خوبی است.
مسعود عماری، دبیر فدراسیون بسکتبال دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص جلسه دیروز کمیته فنی فدراسیون بسکتبال با ملی پوشان توضیح داد: ما دو پنجره مهم را برای صعود به جام جهانی در پیش داریم که یکی در آذر ماه است که به استرالیا و فیلیپین می رویم و دیگری در اسفند ماه است که ما میزبان استرالیا و ژاپن در تهران خواهیم بود. به این دلیل و از آنجا که در حساس ترین مرحله برای حضور در جام جهانی هستیم، جلسه ای با تیم ملی داشتیم و مسائلی که می تواند به هموار شدن مسیر صعود تیم کمک کند، در کمیته فنی مطرح شد.
وی درخصوص ارتباط داشتن موضوع این جلسه با حواشی اخیر در بسکتبال عنوان کرد: در چند ماه گذشته در رویدادهای مهمی مثل بازیهای آسیایی حضور داشتیم و مسائل کوچک و کم اهمیتی هم در خانواده بسکتبال اتفاق افتاده که در این موارد هم صحبت شد. ولی خیلی ارتباط با اصل قضیه جلسه نداشت. ضمن اینکه فدراسیون تمام تلاش خود را انجام داد و بهترین امکانات را برای حضور تیم ملی در این رویدادها فراهم کرد. به هر حال معتقدیم که این گونه مسائل باید در خانواده بسکتبال حل شود.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه اول آبان با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

مرتبط با این خبر

  • حاشیه های برگزاری بازیهای معوقه لیگ برتر

  • آغاز سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراتکواندو

  • برنامه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی

  • تفاهم نامه تنیس روی میز ایران و ترکیه

  • برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی ووشو در اردبیل

  • 12 ظهر دوشنبه آغاز بلیط فروشی اینترنتی بازی پرسپولیس و کاشیما

  • تحلیل بازی رفت فینال جام باشگاه های آسیا بین پرسپولیس و کاشیما

  • واگذاری باشگاه پدیده به شهرداری مشهد

  • قزاقستان اولین حریف ایران در مسابقات فوتبال قهرمانی دانشگاه های آسیا

  • آخرین تغییرات در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر