تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

آخرین تغییرات در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 29 مهر با حضور رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر و مدیر تیم ملی امید به موضوعات تغییرات در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر و وضعیت تیم ملی فوتبال امید اختصاص داشت.

1397/07/30
13:35

به گزارش رادیو ورزش؛ سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر با اعلام اینکه تعطیلات نیم فصل تغییری نکرده است پیرامون تغییر در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی جهت آماده سازی برای شرکت در رقابتهای جام ملتهای آسیا بیان کرد: مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا از 15 دی ماه آغاز می شود. AFC هم مثل فیفا اعلام کرده که 16 روز قبل از مسابقات بازیکنان باید از باشگاه های خود جدا شوند و به اردوی تیم ملی ملحق شوند. یعنی در 29 آذر ماه بازیکنان باید در اختیار تیم ملی باشند. قرار بود که از 23 آذر اردوی تیم ملی آغاز شود که کی روش درخواست کرد که 3 روز زودتر شروع شود. ما نیز برای اینکه مسابقات را زودتر تمام کنیم 3 روز از اردوی تیم ملی در 16، 17 و 18 آبان را از تیم ملی گرفتیم و در اختیار لیگ قرار دادیم. درنتیجه هفته دوازدهم لیگ 18 و 19 آبان برگزار می شود و هفته پانزدهم 15 و 16 آذر به پایان می رسد.
حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص وضعیت آماده سازی تیم ملی امید اظهار کرد: بعد از بازیهای آسیایی جاکارتا سعی کردیم که تمرینات تیم را در زمان فیفادی انجام دهیم. تاکنون بالغ بر 200 بازیکن را دیده ایم که از آنها یا از طریق مربیانشان شناخت پیدا کردیم یا اینکه مربیان خودمان سر بازیشان رفتند و آنها را انتخاب کردند. در فیفادی 43 بازیکن را به اردوی تیم ملی امید دعوت کردیم.
وی ادامه داد: قرار بود دو بازی دوستانه با تیم ملی امید عراق انجام دهیم که متاسفانه در آخرین لحظات انصراف دادند. از آنجا که دیگر زمانی باقی نمانده بازی درون تیمی انجام می دهیم. در اردوی بعدی هم یکسری بازیکنان را دعوت می کنیم. اواخر فیفادی ماه آینده به عمان خواهیم رفت و با تیم ملی امید عمان بازی تدارکاتی داریم. اگر بتوانیم در هر فیفادی 2 بازی انجام دهیم، تجربه بازیکنان بیشتر می شود تا با تجربیاتی که از این بازیها پیدا می کنند، در انتخابی المپیک مشکلی نداشته باشند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 29 مهر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول