تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

استانداردسازی پیست اسکی دیزین با هزینه 10 میلیارد تومانی

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 24مهر با حضور بهرام ساوه شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی به موضوع تعمیر و بازسازی پیست اسکی دیزین اختصاص داشت.

1397/07/25
10:11

به گزارش رادیو ورزش؛ بهرام ساوه شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی پیرامون روند تعمیر و بازسازی پیست اسکی دیزین اظهار کرد: فدراسیون اسکی بر پیستها، نحوه آماده سازی و بارگذاری آن طی فصل نظارت کامل دارد. مجموعه دیزین که بزرگترین پیست اسکی کشور است هم اکنون در حال بازسازی است. در این راستا گروهی از فدراسیون اسکی به شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی معرفی شده اند. بعلاوه قراردادی به مبلغ 10 میلیارد تومان جهت استانداردسازی 3 خط اصلی دره، شاله و قله بسته شده و بصورت ضربتی کار بازسازی در حال انجام است.
وی در ادامه افزود: امروز وزیر ورزش و جوانان به همراه مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و رئیس فدراسیون اسکی از مجموعه دیزین بازدید داشتند و در جریان روند آماده سازی پیست قرار گرفتند. همچنین سازمان استاندارد هم در جریان مراحل بازسازی و تعمیرات قرار دارد. امیدواریم برای فصل آینده این 3 خط را با استاندارد کامل داشته باشیم.
ساوه شمشکی در رابطه با آماده سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان سال 2019 در رشته های آلپاین و صحرانوردی که در کشورهای سوئد و اتریش برگزار می شود، توضیح داد: تیم های ملی در حال آماده سازی هستند و اردوها آغاز شده است. امیدواریم بارش برف به نحوی باشد که زودتر تمرینات تخصصی را در پیستهای داخلی انجام دهیم و تیم آماده ای را به مسابقات بفرستیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 24 مهر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول