تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

طرح بزرگ و سراسری "ایستگاه رایگان تندرستی"

برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 23 مهر با حضور دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به موضوع برگزاری طرح "ایستگاه رایگان تندرستی" توسط فدراسیون پزشکی ورزشی در هفته تربیت بدنی اختصاص داشت.

1397/07/24
09:17

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی پیرامون طرح بزرگ و سراسری "ایستگاه رایگان تندرستی" که قرار است در آغاز هفته تربیت بدنی در کشور اجرا گردد، توضیح داد: وظیفه فدراسیون پزشکی ورزشی پشتیبانی از ورزش قهرمانی و سلامت همگانی است. در این راستا و جهت سلامت همگانی آحاد جامعه، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش و در روزهای پنجشنبه و جمعه 26 و 27 مهر ماه طرح بزرگ و سراسری "ایستگاه رایگان تندرستی" به اجرا در خواهد آمد که با شعار " فدراسیون پزشکی ورزشی؛ پشتیبان ورزش قهرمانی- سلامت همگانی" است.
وی ادامه داد: در محل پایگاه های این طرح اقداماتی نظیر معاینه داخلی، مشاوره روانشناسی، تست قند خون، تست چربی خون، مشاوره تغذیه، بادی کامپوزیشن (ترکیب بدنی) و ... انجام خواهد گرفت. همچنین ریزفاکتورهایی که باعث بیماریهای قلبی و عروقی می شوند و ناشی از کم تحرکی افراد هستند مورد ارزیابی قرار گرفته و درصورت نیاز توصیه هایی درخصوص تحرک بدنی و ورزشی نیز به افراد داده می شود. تشخیص و عمل به این توصیه ها باعث می گردد که هم افراد از فیزیک بدنی مناسبی برخوردار شوند و هم با تحرک و ورزش خطراتی که سلامتی آنها را تهدید می کند، برطرف گردد.
نوروزی یادآور شد: این پایگاه ها در کیش و 31 استان کشور دایر خواهد شد. علاقمندان می توانند جهت اطلاع از محل این پایگاه ها به آدرس اینترنتی فدراسیون پزشکی ورزشی به آدرس www.ifsm.ir مراجعه کنند.
برنامه زنده "تیتر اول" روز دوشنبه 23 مهر با اجرای محسن ابوفاضلی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول