تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

برگزاری سی و سومین تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 15 مهر با حضور خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به موضوع برگزاری سی و سومین تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان اختصاص داشت.

1397/07/16
|
08:28

به گزارش رادیو ورزش؛ خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با تاکید بر لزوم برگزاری تورهایی نظیر تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان در کشور در این رابطه اظهار کرد: سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان با حضور 8 تیم مطرح دنیا از کشورهایی مثل روسیه، آلمان، بلژیک و هلند و 5 تیم داخلی که در لیگهای برتر ما رکاب می زدند، برگزار شد و دوچرخه سواران مساحت 930 کیلومتری را طی 7 روز در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رکاب زدند. در حال حاضر این تور یکی از تورهای مطرح آسیاست.
وی با افتخار خواندن برگزاری این تور در کشور عنوان کرد: قطعا برگزاری چنین تورهایی می تواند به ما کمک کند که دوچرخه سوارهای ما در فضای رقابت قرار گیرند، تجربه کسب کنند و دریابند که برای کسب نتیجه چه کاری باید انجام دهند.
قمری درخصوص شرکت کنندگان داخلی و خارجی این تور گفت: امسال از 15 تیم خارجی دعوت کردیم که 12 کشور اعلام آمادگی کردند ولی متاسفانه تعدادی از کشورها در لحظه آخر انصراف دادند و 8 کشور حضور پیدا کردند. فضای بین المللی منطقه و یکسری اتفاقات شاید علت انصرف بعضی تیمها بود.
وی تصریح کرد: امسال کلیه برنامه ریزی و تامین منابع برگزاری تور از طریق اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل بود که البته عمده آن را آذربایجان شرقی برعهده داشت. بعلاوه با تفاهم نامه ای که سال گذشته بین وزیر ورزش و استاندار آذربایجان شرقی منعقد شد، این تور با اعتبار 3 میلیارد تومان کار خود را آغاز کرد که در همان ابتدای کار با مسائل ارزی و مالی روبرو شد که با دستور مسعود سلطانی فر و استاندار این قضیه حل و فصل شد. در ضمن در سالهای قبل این مسابقات پخش مستقیم نداشت که امسال این کار صورت گرفت و با این کار قطعا سال آینده می توانیم اسپانسرهای خوبی کنار این تور داشته باشیم.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه 15 مهر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول