تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

اختصاص نسبت مساوی ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران در دربی 88

برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه اول مهر با حضور رئیس کمیته فنی فوتسال و رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به موضوعات جام فوتسال زیر 20 سال آسیا و دربی این هفته فوتبال پرداخت.

1397/07/02
|
08:27

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی فوتسال پیرامون مراسم قرعه کشی جام فوتسال زیر 20 سال 2019 آسیا اظهار کرد: ممکن است ما میزبان مرحله نهایی فوتسال زیر 20 سال آسیا باشیم که اگر این اتفاق بیفتد شرکت ما در مسابقات انتخابی خیلی معنا ندارد. ولی در هر حال سعی می کنیم که این آمادگی را داشته باشیم و اگر میزبانی به ما داده نشود بتوانیم در مقابل تیمهایی مثل ازبکستان، افغانستان، ترکمنستان و قرقیزستان از فوتبال کشورمان دفاع کنیم.
وی در ادامه افزود: ازبکستان میزبان مرحله مقدماتی است و ظرف این هفته مشخص می شود که میزبان مرحله نهایی که شانس بین ما و ترکمنستان است چه کسی هست که به نظر می رسد ما شانس بیشتری داشته باشیم.
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ پیرامون اختصاص ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران دربی استقلال و پرسپولیس بیان کرد: طبق قانون فیفا و AFC میزبان 90 و میهمان 10 درصد ظرفیت ورزشگاه را در اختیار دارد. صبح امروز شورای تامین جلسه ای در مورد دیدار این هفته دو تیم استقلال و پرسپولیس تشکیل داد که مدیر عامل دو باشگاه استقلال به عنوان میزبان این بازی و همچنین پرسپولیس میهمان نظرشان این بود که این نسبت پنجاه پنجاه باشد. به علاوه یگان ویژه هم عقیده داشت که در حال حاضر امکان اجرایی شدن نسبت ده نود نیست. در ضمن سازمان لیگ مخالف این موضوع بود ولی چون یک حق رای داشت، طرح پنجاه پنجاه تصویب شد. البته ما اعلام کردیم که تبعات این کار با خود باشگاه استقلال است.
برنامه زنده "تیتر اول" روز یکشنبه اول مهر با اجرای اسکویی پخش شد. این برنامه کاری از گروه تفریحات ورزشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول