صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

چهارشنبه ها از ساعت 13:35 به مدت 25دقيقه

برنامه چشم انداز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه با حضور دکتر سید امیر حسینی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری به بررسی راهبردها و استراتژی های این فدراسیون پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر سید امیر حسینی، رئیس فدراسیون ورزش کارگری پیرامون راهبردهای این فدراسیون اظهار کرد: چشم انداز ما جامعه کار و تلاش فعال، با نشاط و با بهره وری بالاست. فدراسیون ورزش کارگری ۴ راهبرد اصلی را در حوزه های مختلف خود دنبال می کند که بشرح ذیل است:
۱- توسعه زیرساختهای پایه ورزش کارگری که با تصویب ماده ۱۵۴ قانون کار این فرصت فراهم گشت تا ۲۸۴ مکان ورزشی در سراسر کشور ساخته شود. در تلاش هستیم ضریب اشتغال و بهره وری را در این مجموعه ها بالا ببریم و در این راستا قصد داریم فعالیت باشگاه های آماتوری و همچنین پایگاه های ورزشی قلبی و تنفسی و تمرینات قدرتی را ایجاد کرده و توسعه دهیم. ۲- استانداردسازی فرآیندها، قوانین و مقررات تا خدمات رسانی بهتری به جامعه کارگری ارائه نمائیم و با کمک منابع انسانی متخصص و کارآمد نیروی انسانی مورد نیاز در ورزش کارگری را جهت داده و بهره وری را افزایش دهیم. ۳- راهکار اطلاع رسانی و تبلیغات که به دلیل اینکه در حال حاضر موضوع ورزش کارگری در جامعه ما مسئله پررنگی نیست؛ هدف ما در این راهبرد افزایش آگاهی و حساسیت بیشتر از طریق افکار عمومی و رسانه ها در خانواده کار و تلاش است. ۴- تقویت ظرفیت های ساختار سازمانی که در این راستا لازم است تشکّل ها، هیئت ها و ورزش کارگری تقویت شوند و توجه صنوف مختلف نیز به این موضوع جلب گردد. بعلاوه جایگاه ورزش بانوان کارگر نیز خیلی جدی تر دیده شود. برای توسعه فعالیتهای ورزشی و سبک زندگی فعال باید رویدادهای جذاب و با نشاط تعریف شوند که شامل مسابقات قهرمانی منطقه ای، استانی، کشوری و جهانی می گردد.
برنامه " چشم انداز " چهارشنبه ۲۰ بهمن کاری از گروه علوم ورزشی به تهیه کنندگی صدف سبحانی و اجرای علی رغبتی بود. این برنامه چهارشنبه ها از ساعت ۱۳:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: مونا رئیس پور

مرتبط با این خبر

  • دعوت از مربیان بازیکن ساز به تیم ملی ووشو

  • مشکل تجهیزات رشته المپیکی شمشیربازی

  • شمشیر بازی پنجمین رشته مدال آور المپیک ۲۰۲۰

  • رادیو ورزش صدای سلامتی و نشاط و افتخار

  • تلاش فدراسیون ناشنوایان برای پوشش ۶۰ هزار نفری

  • بکارگیری قهرمانان ناشنوا در حوزه مربیگری