بازاریابی ورزشی پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

بازاریابی ورزشی

اهمیت حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی در رشته های ملی

برنامه بازاریابی ورزشی شنبه 27 آبان با حضور عباس مغاری، تولیدکننده تجهیزات ورزشی به موضوع لزوم حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی در رشته های ملی اختصاص داشت.

1396/08/29
08:43

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس مغاری، تولیدکننده تجهیزات ورزشی پیرامون رشته بهکاپ توضیح داد: رشته بهکاپ شبیه گلف است ولی تجهیزات آن قیمت پائینی دارد و بسیار پرطرفدار شده است.
در کل دنیا به ورزش گلف به عنوان یک رشته اشرافی نگاه می شود. با کمک این رشته جدید که تجهیزات آن یک دویستم قیمت تجهیزات گلف عرضه می شود؛ می توان براحتی به این ورزش مفرح پرداخت. این رشته هم اکنون در 32 استان کشور فعال است و ما نیز تجهیزات آن را پخش می کنیم.
مغاری درخصوص کیفیت محصولات و استراتژی توسعه این محصول بیان کرد: ما جز معدود شرکتهایی هستیم که یکسال گارانتی محصولات داریم. استراتژی ما بهره گیری از این رشته در تمام فضاهای عمومی شهری و گسترش این رشته است که هم خاستگاه ایرانی و هم هزینه بسیار پائینی دارد.
متاسفانه واردات بی رویه تجهیزات ورزشی ما را دچار مشکل کرده و دست تولیدکنندگان را بسته است. کیفیت تولیدات ایرانی خوب است ولی باید خدمات پس از فروش خوبی نیز داشته باشیم تا جوابگوی مشتریان باشیم.
وی درخصوص لزوم حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی رشته های ملی گفت: یک ایرانی فدراسیون جهانی این رشته را راه اندازی کرده و انحصار تولید تجهیزات این رشته در ایران است. هر ایرانی که قلبش برای وطنش می تپد باید از این ورزش که می توان آن را به دنیا صادر کرد؛ حمایت کند. هر چه قدر از این رشته بیشتر حمایت شود؛ بازار بهتری بوجود می آید و ما می توانیم تولیدات خود را با انگیزه و کیفیت بهتری تولید کنیم. ما در سال گذشته به کشورهای ژاپن، هند، مالزی و کانادا صادرات داشتیم.
برنامه بازاریابی ورزشی شنبه 27 آبان کاری از گروه علوم ورزشی به تهیه کنندگی محسن افضلی و با اجرای سارا کشکر تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 13:30 شنبه ها به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
بازاریابی ورزشی