از ساعت به مدت

برگزاری لیگ برتر ووشو و مسابقات كوراش قهرمانی آسیا در شهریور

رئیس فدراسیون ووشو از برگزاری لیگ برتر ووشو و مسابقات كوراش قهرمانی آسیا در شهریور خبر داد.

1400/04/31
00:23

به گزارش رادیو ورزش؛ امیرحسین صدیقی رئیس فدراسیون ووشو در مصاحبه با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: رقابت‌های كشوری ووشو به شكل خوب و ویژه‌ای برگزار شد.

وی ادامه داد: كرونا شرایط سختی را در مسابقات ایجاد كرد و مسولیت ما را دو چندان كرد، اما با وجود محدودیت‌ها در زمینه‌های اقتصادی و كرونا مسابقات در مجموعه پل طبیعت تهران با استقبال خوبی برگزار و قهرمانان ما محك خوبی خوردند و امیدوارم در شهریور سال آینده در بازی های آسیایی پرچم كشورمان را به اهتزاز دربیاوریم.

صدیقی بیان كرد: در بهمن سال گذشته مسابقات لیگ برگزار شد و تنها كشوری بودیم كه در بین كشورهای عضو فدراسیون جهانی، لیگ را برگزار كردیم.

وی با بیان اینكه ورزشكاران ما توانسته‌اند در شرایط كرونایی آمادگی خود را حفظ كنند، اظهار كرد: به غیر از اردوهای تیم ملی كه در مرداد برگزار می‌شود در شهریور هم لیگ برتر ووشو و علاوه بر آن در همین ماه مسابقات كوراش قهرمانی آسیا هم برگزار می‌شود.

برنامه باشگاه خبر هر روز از ساعت 22 تا 23 از شبكه رادیویی ورزش پخش می‌شود. این برنامه به پوشش اخبار روز و مصاحبه با مسئولان و كارشناسان درباره مهمترین اتفاقات ورزشی می‌پردازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
تازه های ورزشی