از ساعت به مدت

جایگاه چهارمی تیم ملی نوجوانان كشتی آزاد در رقابت‌های جهانی بوداپست

تیم ملی نوجوانان كشتی آزاد كشورمان در مسابقات جهانی بوداپست با كسب سه مدال طلا، یك برنز و دو مقام پنجمی به جایگا چهارمی این رقابت‌ها رسید.

1400/04/30
23:44

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون كشتی در مصاحبه با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش درباره نتایج تیم ملی نوجوانان در رقابت‌های قهرمانی جهان كه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد، گفت: دقایقی پیش این مسابقات به پایان رسید و تیم ملی كشتی آزاد كشورمان با كسب سه مدال طلا، یك برنز و دو مقام پنجمی به كار خود پایان داد.

وی ادامه داد: روز گذشته امیررضا معصومی در وزن 110 كیلوگرم موفق شد در فینال حریف آمریكایی خود را با نتیجه 10 بر صفر شكست دهد و مدال طلا كسب كند و علی خرم دل در وزن 51 كیلوگرم در دیدار نهایی موفق شد حریف ازبكستانی را شكست دهد و به مدال طلا دست پیدا كند و سید حسن اسماعیل نژاد در وزن 71 كیلوگرم در فینال مسابقات مقابل موسایف از روسیه با نتیجه سه بر یك به پیروزی رسید و برنده مدال طلا شد ضمن اینكه علی رضایی در وزن 65 كیلوگرم در مسابقه رده بندی با نتیجه 10 بر صفر حریف بلغارستانی خود را شكست داد و برنده مدال برنز شد همچنین محمدرضا شاكری در وزن 60 كیلوگرم و شهرداد خسروی در وزن 55 كیلوگرم به مقام پنجمی رسیدند.

امامی اظهار كرد: در پایان این مسابقات هند، آمریكا و روسیه عناوین اول تا سوم این رقابت‌ها رابه دست آوردند و تیم ملی ایران در جایگاه چهارم قرار گرفت.

سخنگوی فدراسیون كشتی تصریح كرد: تیم ملی ایران در بین تیم‌های شركت كننده بیشترین مدال طلا را كسب كرده است، اما ملاك جدول رده بندی امتیاز تیمی است.

وی در پایان گفت: فرنگی كاران نوجوان كشورمان از اول تا سوم مرداد در بوداپست به روی تشك می‌روند.

برنامه باشگاه خبر هر روز از ساعت 22 تا 23 از شبكه رادیویی ورزش پخش می‌شود. این برنامه به پوشش اخبار روز و مصاحبه با مسئولان و كارشناسان درباره مهمترین اتفاقات ورزشی می‌پردازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
تازه های ورزشی