از ساعت به مدت

اخلاقی: شرایط تیم ملی كشتی فرنگی ایده آل است

مربی تیم ملی كشتی كشورمان گفت: كشتی گیران ایران 2 تورنمنت گذشته را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

1400/04/02
16:43

به گزارش رادیو ورزش؛ حبیب الله اخلاقی مربی تیم ملی كشتی كشورمان در گفت و گو با برنامه خط اول بیان كرد: وضعیت تیم ملی كشتی خدا را شكر خوب است و هفتمین روز از سیزدهمین مرحله اردوی تیم ملی كشتی برای حضور در المپیك توكیو در حال انجام است.

اخلاقی درباره برنامه های تیم ملی بیان كرد: هفته گذشته 2 تورنمنت مهم را پشت سر گذاشتیم و در وزن های 97 و 130 كیلوگرم برای مسابقات المپیك را اعزام كردیم كه مدعیان به فینال مسابقات رسیدند و نتایج در جام لهستان و البته تركیه قابل قبول بود. در رقابت‌های بین المللی كشتی فرنگی جام وهبی امره تركیه پایان تیم 15 نفره ایران كه در 8 وزن شركت كرده بود، توسط سجاد عباس پور، محمدرضا مختاری و رامین طاهری در اوزان 55، 72 و 87 كیلوگرم به مدال طلا، پویا دادمرز و حسین اسدی در اوزان 55 و 67 كیلوگرم به مدال نقره و میثم دلخانی و امین كاویانی نژاد در اوزان 63 و 72 كیلوگرم به مدال برنز رسیدند. در مسابقات تركیه هم عنوان سوم را كسب كردیم. نفرات ملی پوش برای مسابقات المپیك انتخاب شده اند و امیدواریم خوش بدرخشند.

مربی تیم ملی كشتی فرنگی عنوان كرد: در تورنمنت هایی كه حضور پیدا كرده ایم از لحاظ آمادگی جسمانی شرایط قابل قبولی داشتیم و در فاز پرفشار تمرینی هستیم. امیدواریم در روزهای المپیك كشتی گیران شرایط بسیار مطلوبی داشته باشند.

برنامه خط اول هرروز ساعت 14 به غیر از جمعه ها از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
تازه های ورزشی