تازه های ورزشی هر روز از ساعت 10-13-16-20-22 به مدت 5دقیقه

کسب عنوان نایب قهرمانی توسط تیم والیبال بانوان صدا وسیما


تیم والیبال بانوان صدا وسیما پس از دو سال عدم حضور در مسابقات سراسری کارکنان دولت، امسال با حضوری قدرتمند به عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

1396/06/20
15:31


به گزارش رادیو ورزش، مسابقات همه ساله با شروع هفته دولت تحت عنوان مسابقات کارکنان دولت در چند رشته ورزشی از جمله شنا، والیبال، دارت، تنیس روی میز، فوتسال، آمادگی جسمانی و با هماهنگی وزارت ورزش در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.
مائده علاقمند گزارشگر شبکه رادیویی ورزش و یکی از اعضای تیم والیبال بانوان صدا وسیما در این باره می گوید: ما علی رغم اینکه دو سال در این رقابتها حضور نداشتیم و دلیل آنهم استعفای مربی سابق تیم و عدم تمرینات و انسجام تیمی بود، با اینحال با بهره گیری از یک مربی کاربلد و حرفه ای پس از دو سال عدم حضور در این دوره بسیار پرقدرت ظاهر شدیم و این موفقیت را مرهون حمایت مسئولان ورزش سازمان و همدلی و نظم خوب تیمی می دانیم. امسال دربخش والیبال بانوان 12 تیم شرکت کرده بودند که با قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید. نایب قهرمانی به صدا وسیما رسید و تیم صنعتی شریف به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.
وی افزود: به لحاظ سراسری بودن مسابقات، همه مجموعه های ورزشی سطح تهران از جمله مجموعه ورزشی انقلاب هم در برگزاری این دوره از مسابقات همکاری داشتند. اما بازیهای فینال و رده بندی در سالن دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .
این عضو تیم والیبال ادامه می دهد: تیم بانوان صدا و سیما در این دوره از مسابقات با مربیگری خانم اکرم رشیدی پا به این مسابقات گذاشت که سابقه هدایت تیم کارگری لتونی را نیز در کارنامه خود دارد.
علاقمند یادآور شد: برای رسیدن به مقام قهرمانی باید سخت تلاش و تمرین کنیم و این امرمستلزم توجه و حمایت بیشتر مدیران به اعتلای این ورزش است و حالا که یک مربی طراز اول در اختیار داریم، باید فضا و امکانات بیشتری برای موفقیتهای آتی در اختیار تیم بانوان قرار گیرد. در رشته هایی مثل شنا و ووالیبال بانوان و فوتسال آقایان، ما حرف برای گفتن داریم و همواره یک پای ثابت فینال بوده ایم. اما برای کسب قهرمانی نیاز به سرمایه گذاری و توجه بیشتر مسئولان ورزش سازمان هستیم.
علاقمند، بکار گیری دانش روز والیبال با استفاده از یک مربی طراز اول و جوان گرایی را رمز موفقیت تیم در این دوره از رقابتها دانست و خاطر نشان کرد: مسابقات از سطح کیفی بسیار خوبی برخوردار بود و تیمهای دانشگاه علامه طباطبایی، بانک مرکزی و دانشگاههای صنعتی شریف و پیام نور با عملکرد تحسین برانگیزشان، خود را بعنوان رقبای جدی ما در دوره های بعدی معرفی کردند و این امر زنگ خطری برای ماست تا با تلاش بیشتر و استفاده مطلوب تر از امکانات ورزشی سازمان، فاصله خود را با این تیمها همچنان حفظ کنیم.
گفتنی ست تیم والیبال بانوان صدا و سیما مقام قهرمانی در مسابقات جام ریاست جمهوری کارکنان دولت را نیز در کارنامه خود دارد .


دسترسی سریع
تازه های ورزشی