از ساعت به مدت

كسب عنوان نایب قهرمانی توسط تیم والیبال بانوان صدا وسیما


تیم والیبال بانوان صدا وسیما پس از دو سال عدم حضور در مسابقات سراسری كاركنان دولت، امسال با حضوری قدرتمند به عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

1396/06/20
15:31


به گزارش رادیو ورزش، مسابقات همه ساله با شروع هفته دولت تحت عنوان مسابقات كاركنان دولت در چند رشته ورزشی از جمله شنا، والیبال، دارت، تنیس روی میز، فوتسال، آمادگی جسمانی و با هماهنگی وزارت ورزش در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.
مائده علاقمند گزارشگر شبكه رادیویی ورزش و یكی از اعضای تیم والیبال بانوان صدا وسیما در این باره می گوید: ما علی رغم اینكه دو سال در این رقابتها حضور نداشتیم و دلیل آنهم استعفای مربی سابق تیم و عدم تمرینات و انسجام تیمی بود، با اینحال با بهره گیری از یك مربی كاربلد و حرفه ای پس از دو سال عدم حضور در این دوره بسیار پرقدرت ظاهر شدیم و این موفقیت را مرهون حمایت مسئولان ورزش سازمان و همدلی و نظم خوب تیمی می دانیم. امسال دربخش والیبال بانوان 12 تیم شركت كرده بودند كه با قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید. نایب قهرمانی به صدا وسیما رسید و تیم صنعتی شریف به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.
وی افزود: به لحاظ سراسری بودن مسابقات، همه مجموعه های ورزشی سطح تهران از جمله مجموعه ورزشی انقلاب هم در برگزاری این دوره از مسابقات همكاری داشتند. اما بازیهای فینال و رده بندی در سالن دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .
این عضو تیم والیبال ادامه می دهد: تیم بانوان صدا و سیما در این دوره از مسابقات با مربیگری خانم اكرم رشیدی پا به این مسابقات گذاشت كه سابقه هدایت تیم كارگری لتونی را نیز در كارنامه خود دارد.
علاقمند یادآور شد: برای رسیدن به مقام قهرمانی باید سخت تلاش و تمرین كنیم و این امرمستلزم توجه و حمایت بیشتر مدیران به اعتلای این ورزش است و حالا كه یك مربی طراز اول در اختیار داریم، باید فضا و امكانات بیشتری برای موفقیتهای آتی در اختیار تیم بانوان قرار گیرد. در رشته هایی مثل شنا و ووالیبال بانوان و فوتسال آقایان، ما حرف برای گفتن داریم و همواره یك پای ثابت فینال بوده ایم. اما برای كسب قهرمانی نیاز به سرمایه گذاری و توجه بیشتر مسئولان ورزش سازمان هستیم.
علاقمند، بكار گیری دانش روز والیبال با استفاده از یك مربی طراز اول و جوان گرایی را رمز موفقیت تیم در این دوره از رقابتها دانست و خاطر نشان كرد: مسابقات از سطح كیفی بسیار خوبی برخوردار بود و تیمهای دانشگاه علامه طباطبایی، بانك مركزی و دانشگاههای صنعتی شریف و پیام نور با عملكرد تحسین برانگیزشان، خود را بعنوان رقبای جدی ما در دوره های بعدی معرفی كردند و این امر زنگ خطری برای ماست تا با تلاش بیشتر و استفاده مطلوب تر از امكانات ورزشی سازمان، فاصله خود را با این تیمها همچنان حفظ كنیم.
گفتنی ست تیم والیبال بانوان صدا و سیما مقام قهرمانی در مسابقات جام ریاست جمهوری كاركنان دولت را نیز در كارنامه خود دارد .


دسترسی سریع
تازه های ورزشی