صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

حال و هوای صبحگاهی رادیو ورزش

برنامه چند ساله صبح و ورزش هر روز از ساعت 7:10 صبح ضمن ارائه آخرین اخبار به تشویق و ترغیب ورزش همگانی می پردازد.

1400/08/08
11:52

به گزارش رادیو ورزش؛ وارد ساختمان 9 دی می‌شویم. از جلوی استودیوی رادیو ورزش كه عبور می‌كنیم صدای خسرو والی‌زاده ما را به آن سمت می‌كشاند. ساعت 7:10 صبح را نشان می‌دهد و ردیف 92 مگاهرتز روی برنامه صبحگاهی صبح و ورزش است.

به سراغ فرجی تهیه كننده برنامه رفتیم. از حدود 23 سال گذشته تهیه كنندگی این برنامه را به عهده دارد كه ضمن ارائه آخرین اخبار و پیگیری آن توسط كارشناس و گزارشگران، به تشویق و ترغیب به ورزش همگانی می پردازند.

بخش‌های متنوع برنامه كه باعث جدب مخاطب می‌شود

صبح و ورزش دارای 3 بخش كارشناسی، آیتم گل یا پوچ كه صحت و سقم اخبار را بررسی می‌كند. دنیای اخبار فدراسیون‌ها، مثبت خبر كه بخش انگیزشی و ورزرشك از قسمت‌های طنز برنامه است. در ادامه هم اخبار بانوان، عناوین روزنامه‌های ورزشی صبح كشور و جهان فوتبالی را برای شنوندگان قرائت می‌كنیم.

اهمیت به مخاطبین از اولویت‌های ما است

ما همه كارها را برای مخاطبین انجام می‌دهیم. مخاطبین ما بیشتر در حال رانندگی و یا در ماشین هستند و به رادیو گوش می‌دهند. با توجه به بخش‌های متنوع و ترانه‌های نشاط بخش، این برنامه از سالیان گذشته تا كنون جزء برنامه‌های پر مخاطب رادیو ورزش است.

عوامل همه مشكلات خود را بیرون استودیو قرار می‌دهند

انرژی برنامه ارتباطی به حال گوینده و سایر عوامل ندارد. ما مشكلات خود را با كسی تقسیم نمی‌كنیم و همه آنان را پشت درب استودیو گذاشته و سعی می‌كنیم كه برنامه خوبی را برای مردم تهیه و نشاط صبحگاهی را به مردم تقدیم كنیم. سعی ما بر این است كه همیشه همه انرژی خود را برای برنامه گذاشته و در همین راستا از موسیقی و ترانه‌های انرژی بخش استفاده می‌كنیم.

صدای مردم ما را سرشار از انرژی می‌كند

بخش كارشناسی برنامه با گویندگی خسرو والیزاده را بسیار دوست دارم. چرا كه بسیار خوش كلام هستند. همچنین تلفن‌ و پیامك‌های مردمی ما را سرشار از انرژی می‌كند.

دسترسی سریع
صبح و ورزش