صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

بهتاش فریبا: تمدید قرارداد مجیدی آرامش را به تیم برگرداند/ بازی امروز با هوادار هجومی خواهد بود

پیشكسوت باشگاه استقلال گفت: از لحاظ فنی خیلی از تیم هوادار شناختی ندارم ولی فكر می‌كنم بازی امروز با توجه به تجربه عنایتی هجومی باشد.

1400/07/28
11:55

به گزارش رادیو ورزش؛ بهتاش فریبا پیشكسوت باشگاه استقلال در ارتباطی زنده با برنامه صبح و ورزش (گروه مسابقات) درباره شرایط تیم استقلال اظهار داشت: طی این مدتی كه مصطفی آجورلو به استقلال آمد، كارهای بزرگی از جمله كمپ ناصر حجازی، گرفتن زمین برای محل تمرین و پرداخت قسمتی از حقوق‌های بازیكنان را در دستور كار خود قرار داد. همه كارها در آرامش است و این نشان دهنده این است كه مدیریت كار خود را به خوبی انجام می‌دهد. تمدید قرارداد فرهاد مجیدی بیشترین آرامش را به كادر فنی، بازیكنان و هواداران داد.

وی با اشاره به بازی امروز استقلال مقابل هوادار عنوان كرد: بازی امروز یك بازی ناشناخته ای است. از لحاظ فنی خیلی از تیم هوادار شناختی نداریم. باید چند بازی گذشته تا از استراتژی عنایتی مطلع شویم. معمولا در دنیا كسانی كه در فوروارد هستند زمانی كه سرمربی می‌شوند، تیم آن‌ها هجومی بازی می‌كند.  به نظر می‌رسد كه بازی امروز هجومی باشد. از طرفی تیم استقلال نفرات خوبی را از دست داده است و جایگزین‌ها به جز قاسمی‌نژاد بقیه جوان هستند و باید به آنان فرصت داد.

بهتاش فریبا بازیكن خارجی استقلال را اینگونه ارزیابی كرد: از كوین یامگا شناختی ندارم و فكر می‌كنم بازیكن خوبی باشد. او در تیمی حضور داشته كه از نظر خط دفاعی ضعیف عمل كرده ولی شرایط باشگاه‌ها با یكدیگر متفاوت است. ما باید كمی صبور بوده و از این جوانان حمایت كنیم. جوان‌های تازه وارد انرژی مثبت را به تیم تزریق می‌كنند. طبیعتا كمی از بار تجربی تیم كم شده ولی حضور روزبه چشمی هم بی تاثیر نیست. این تیم با همین جوانان مقابل الهلال بسیار خوب بازی كرد و با یك سُر خوردن مرادوند گل اول را به ما زدند.

پیشكسوت استقلال تاكید كرد: اگر احیانا مساوی یا باختی داشتیم، نباید مجدد از فردا اعتراض كنیم چرا كه بسیار كم حوصله شدیم. من قبل از فصل هم اعلام كردم كه همه باید انرژی مثبت داده تا امسال استقلال در ساحل آرامش كارها را انجام دهد. مجیدی تیم را خود اعلام كرده و ابتدای فصل هم با آمدن آجورلو همراه بود. همه این موارد نكات مثبتی است باید به عنوان انرژی مثبت به تیم ارسال كنیم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش