صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

پیمان فخری: برنامه‌ریزی‌ها برای بازی‌های آسیایی هانگژو در حال انجام است

رییس مركز نظارت بر تیم های ملی كمیته ملی المپیك گفت: ستاد كارشناسی برای برنامه ریزی بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 تشكیل شد.

1400/07/03
10:42

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان فخری رییس مركز نظارت بر تیم های ملی كمیته ملی المپیك در گفت و گو با برنامه صبح و ورزش (از گروه مسابقات) درباره برنامه‌های آتی تیم‌ها برای حضور در بازی‌های آسیایی سال آینده اظهار داشت: بلافاصله بعد از بازی‌های المپیك، ستاد كارشناسی بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 با حضور همكارانم در كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش تشكیل شد. كارها در حال انجام و برنامه ریزی‌ها شروع شده است. فدراسیون‌ها هم یك به یك طی هفته ‌های آتی برای برنامه‌ریزی دعوت خواهند شد.

وی از حضور خود به عنوان سرپرست كاروان افزود: اجازه دهید تصمیم گیری این خبر را ستاد عالی بازی‌ها اعلام كند. بحث‌های اولیه مطرح شده است. این ستاد هم به ریاست وزیر محترم ورزش و معاونین او و رییس كمیته ملی المپیك برگزار خواهد شد.

پیمان فخری وضعیت برخی از رشته های پرمدال مثل دوومیدانی و تیروكمان گفت: در این رشته‌ها وضع بدی نخواهیم داشت. با توجه به اینكه المپیك یك سال به تعویق افتاد. تیم ها شرایط خوب و آماده ای دارند. همه تقریبا برای كسب سهمیه المپیك تا همین چند ماه گذشته در حال تلاش بودند. امیدواریم همین شرایط و حمایت ها ادامه داشته باشد تا شرایط بسیار خوبی را فراهم نماییم.

رییس مركز نظارت بر تیم های ملی كمیته ملی المپیك در پایان عنوان كرد: برنامه ریزی‌ها در حال انجام است. یك تعدادی رشته هدف داریم. قطعا كاروان به صورت كیفی خواهد بود. با توجه به اینكه یك سال تا بازی‌ها فرصت داریم، فكر می‌كنم شرایط بازیكنان بسیار خوب است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش