صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

پیشكسوت پرسپولیس: دو تیم در دربی می خواستند بازی را به تساوی و پنالتی بكشانند

بهنام ابوالقاسم پور گفت: بازی كسل كننده ای بود چرا كه بار روحی و روانی بازیكنان در جام حذفی به مراتب بیشتر است.

1400/04/26
10:33

به گزارش رادیو ورزش؛ بهنام ابوالقاسم پور پیشكسوت و بازیكن اسبق باشگاه پرسپولیس در ارتباط تلفنی با برنامه صبح و ورزش از ارزیابی شهرآورد 96 گفت: بازی كسل كننده ای بود. از نظر فنی خیلی نمی شود این دیدار را ارزیابی كرد. پرسپولیس می توانست بهتر بازی كند. یحیی فكرش را روی لیگ گذاشته بود و جام حذفی را از دست داد. در جریان بازی دیدید كه یحیی می توانست بهتر از این تعویض كند. اما ما داخل تیم نبودیم و او شرایط را بهتر می دانست. ولی به نظرم چیزی از ارزش های پرسپولیس كم نشده است و امیدوارم بتواند در لیگ برتر قهرمانی را به دست آورد.

وی از دلایل بسته و كم رمق بازی كردن افزود: دو تیم می خواستند كه گل نخورند. تفاوت جام حذفی با بقیه بازی ها در این است كه بار روانی و استرس بازیكنان زیاد است. در آن بازی هم بازیكنان در پاس ها خیلی اشتباه داشتند و یكدیگر را حمایت نمی كردند. می خواستند كه بازی به تساوی و ضربات پنالتی كشیده شود. یحیی به خاطر مصدومیت سید جلال حسینی می خواست به نفرات اصلی تیم استراحت بیشتری داده تا لیگ را از دست ندهد.

پیشكسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به سپردن پنالتی پنجم به عبدی اظهار كرد: ما در آن شرایط نبودیم كه منوجه درست بودن یا نبودن آن شویم. یحیی گل محمدی بهترین پنالتی زن های خود را تعویض كرد. وقتی به آن جا میرسی خیلی از بازیكنانی كه حرف اول را در میدان می زنند در زدن پنالتی مكث می كنند یا می خواهند مسئولیتی را در تیم نگیرند. و احتمالا عبدی روحیه اش نسبت به بقیه بهتر بوده است.

بهنام ابوالقاسم پور در پایان عنوان كرد: این شكست هم می تواند تاثیر منفی و هم مثبت در عملكرد تیم پرسپولیس بگذارد. ولی به نظرم با این باخت تاثیر مثبت بیشتر شود چرا كه در لیگ برتر انگیزه آنان برای كسب پنجمین جام بیشتر می شود. و با كوچكترین لغزش تیم سپاهان جای آن ها را خواهد گرفت و شرایط سخت می شود.

برنامه صبح و ورزش (از گروه مسابقات) هر روز از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 07:10 به روی آنتن رادیو ورزش می رود.
مخاطبان در سر تا سر دنیا می توانید از طریق وب سایت WWW.RADIOVARZESH.IR ضمن استفاده از پخش زنده، در جریان آخرین اخبار و رویدادهای ورزشی باشید. ما را در اینستاگرام با شناسه @radiovarzesh92 پیدا و همراهی كنید.

* هر گونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش تنها با ذكر منبع مجاز است.

انتهای پیام//

دسترسی سریع
صبح و ورزش