صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

ستار همدانی: استقلال به ثبات فنی رسیده است/ تقابل مجیدی و كمالوند بازی را حساس تر كرد

پیشكسوت استقلال گفت: یك فوتبال مالكانه را از استقلال شاهد بودیم و با این روحیه می تواند بازی خوبی را در شهرآورد رقم بزند.

1400/04/20
11:59

به گزارش رادیو ورزش؛ ستار همدانی پپیشكسوت استقلال در برنامه صبح و ورزش درباره بازی شب گذشته استقلال و سایپا گفت: استقلال به نظرم شب گذشته با تعدادی تغییرات مواجه بود. نسبت به بازی های قبل با توجه به بازی های حساسی كه داشت در این بازی ها حضور پیدا كرد. فرهاد مجیدی هم زیركانه و باهوش ستون تیم خود را به ثبات رسانده است و به كناره ها بیش تر تغییرات داده است. یك فوتبال مالكانه را از تیم او دیدیم و سرعت خیلی خوبی داشت.
او افزود: شرایط سخت تیم سایپا در جدول كه بازی و دفاع خوبی را داشتند و اصلا اجازه ندادند بازی از دست رود. حضور فرهاد مجیدی و فراز كمالوند در كنار یكدیگر هم باعث حساسیت بیش تر این بازی شد. در مجموع استقلال بازی خوبی را شروع و به پایان رساند. در واقع هدف او این بود كه سه امتیاز بازی را كسب كند و جایگاه خود را تثبیت نماید. سایپا با باختی كه داد وضعیت مناسبی نداشت و بدتر شد و همیشه بازیكن ساز بوده و متاسفانه در حال حاضر شرایط خوبی را ندارد. استقلال هم چند هفته ای است كه به ثبات فنی رسیده و ستون فقرات تیم خود را مخصوصا بازی خوب یزدانی و مرادوند در خط دفاع از عوامل تاثیرگذار برای این تیم است. این ستون را معمولا مربیان سعی می كنند كه به آن دست یابند.

پیشكسوت استقلال درباره شهرآورد هم اظهار كرد: استقلال با این برد با روحیه مناسب و خوبی وارد زمین می شود. پرسپولیس هم بازی خود را شب قبل برد اما امیدوارم كه استقلال با توجه به این كه لیگ را بنا بر شرایط و مشكلات پیش آمده از دست داده بتواند در جام حذفی آن را جبران كند و یك جام برای خود و هوادارانش را رقم بزند.

دسترسی سریع
صبح و ورزش