صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

محمد مومنی: مدیرعامل استقلال اگر نمی تواند مدیریت كند از باشگاه برود

پیشكسوت فوتبال و مهاجم اسبق استقلال در برنامه صبح و ورزش از حواشی اخیر تیم استقلال مطالبی را مطرح كرد.

1400/03/31
11:07

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی پیشكسوت فوتبال و مهاجم اسبق استقلال و تیم ملی در ارتباط زنده با برنامه "صبح و ورزش" و در خصوص حواشی اخیر آبی پوشان گفت: در خاطرم نیست كه در این چند دهه اخیر فوتبال، اعضای هیات مدیره اثرگذار باشند و همیشه استقلال و پرسپولیس قائل به فرد بودند و هیات مدیره صرفا جهت اجرای دستورات مقامات بالا دستی و ارتباط هر چه بهتر با وزارت ورزش و ... می باشد.

او افزود: بازیكنان، عصای دست مربی هستند و به نظر من مسئولین استقلال در حال له كردن این تیم هستند و اجازه بزرگی كردن را به آنان نمی دهند. نقطه اتكای مربی بازیكنان است و آنان هم تمامی نقطه نظرات و درد و دل های خود را به سرمربی تیم بیان می كنند و زمانی كه سرمربی از حرف های بازیكنان پرده برمی دارد، تازه مسئولین می بینند كه یك باشگاهی هم وجود دارد و باید در مورد آن اظهار نظر كنند. من به مسئولین زحمتكش می گویم كه این زحمات بی فایده است و تنها خاری در چشم هواداران است.

مهاجم اسبق استقلال در خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال و در پاسخ به این سوال كه در 48ساعت باقی مانده به بازی چرا باید سرمربی و مدیرعامل حاشیه سازی كنند، ادامه داد: شما نباید اجازه دهید كه سرمربی به این نقطه برسد و حتی به سرمربی هم پاسخ دهید و نقش یك آدم خوب را بازی كنید. همه بازیكنان تیم نگران هستند و با مشكلات مختلفی دست و پنجه نرم می كنند ولی بخاطر هواداران در حال تمرین كردن هستند. باشگاه بزرگی مثل استقلال كه از گروه قهرمانی خود بالا آمده بسیار زشت است كه بگوید غذایی برای خوردن ندارد! اگر مدیرعامل نمی تواند تمهیدات لازم را فراهم كند چرا در باشگاه مانده است؟ ما می خواهیم در فوتبال وحدت ملی ایجاد نماییم و این حواشی باعث تفرقه بیشتر می شود.

گفتنی است صبح و ورزش را می توانید هر روز از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7:10 صبح از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش