صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه


برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 20 تیر، با مهدی هاشمی، رئیس اسبق فدراسیون تیراندازی، پیرامون انتخابات فدراسیون تیراندازی گفتگو کرد.


به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی هاشمی، رئیس اسبق فدراسیون تیراندازی، مصر است که با رأی دیوان عدالت اداری همچنان ریاست فدراسیون را برعهده دارد و انتخابات فدارسیون که امروز قرار است برگزار شود، باید لغو شود و در صورت برگزاری مجمع انتخابات، فدراسیون تیراندازی ما از سوی فدراسیون جهانی دچار تعلیق خواهد شد.
مهدی هاشمی، رئیس سابق فدراسیون تیراندازی، در مقابل این گفته مجری که سلطانی فر در حاشیه برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک اعلام کرد نامه دیوان عدالت اداری به وزارتخانه ارسال نشده است، بیان کرد: با توجه به حکمی که دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال انتخابات صادر کرده است، 6 ماه و 20 روز قبل دکتر سلطانی فر طی ابلاغی مبینی را به عنوان سرپرست تعیین کرد تا زمانی که سیر مراحل طی شود. ما از ابتدا هم به صورت کتبی و هم شفاهی اعتراض خودمان و غیر قانونی بودن این اقدام را اعلام کردیم.
وی، ادامه داد: حدود 2 ماه قبل دیوان عدالت نامه ای را صادر کرد مبنی بر اینکه دادگاه تجدید نظر برای این قضیه تشکیل می شود و نماینده وزارت ورزش و فدراسیون تیراندازی، بنده و یکی دیگر از کاندیداهایی که مدعی بود را به این دادگاه دعوت کرد. بنابراین از 58 روز قبل مشخص بوده که دیوان عدالت اداری حکم قبلی را لغو کرده و برای بررسی مجدد به دادگاه هم عرض داده است. دادگاه هم عرض 22 خرداد برگزار شد و حکم آن دو روز قبل به ما ابلاغ شد. طبیعی است که این حکم به فدراسیون، وزارت ورزش و کاندیدای دیگری که در انتخابات حضور داشتند، ابلاغ شده است.
هاشمی، تصریح کرد: صحبت های وزیر ورزش اطلاع رسانی شده و رسانه ها روی این مسئله بسیار کار کردند. به نظرم اگر ابهامی وجود داشت، وزیر می توانست استعلام کند. تا دیشب هنوز تغییری در تصمیم گرفته نشده بود و طبیعتاً هر تصمیمی غیر حکم دادگاه عملی نخواهد بود.
برنامه "صبح و ورزش" با کارشناسی والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • آغاز رقابت گیتی پسند در جام باشگاه های آسیا

  • لزوم تغییر قوانین ورزش در دولت دوازدهم

  • وضعیت تیم فوتسال گیتی پسند در ویتنام

  • آخرین وضعیت برگزاری بازی سوپرجام و شهرآورد

  • نهرودی مدیر تیم های ملی بوکس شد

  • اعزام تیم امید به قرقیزستان با ترکیبی ناقص

  • فتاحی: تاریخ برگزاری سوپرجام فوتبال تغییر نمی کند

  • برگزاری جشنواره ملی ضرب و نقل برای پاسداشت آیین پهلوانی

  • اعزام کاروان کیفی به بازیهای داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا

  • حریفان نوجوانان ایران در جام جهانی مشخص شدند