صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

خورشیدی: ماندن اسكوچیچ در روزهای آتی قطعی خواهد شد/رویكرد فدراسیون حضور او می باشد

سرپرست تیم ملی فوتبال كشور گفت: طبق قانون انتخاب سرمربی باید بر اساس نظر و رای هیات رییسه فدراسیون باشد و در 3 الی 4 روز آینده این تصمیم را قطعی خواهیم كرد.

1400/03/27
09:03

به گزارش رادیو ورزش؛ مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان كشور در برنامه "صبح و ورزش" از برنامه ریزی فدراسیون برای تیم كشور گفت: در تاریخ 3 تیر قرار هست قرعه كشی انجام شود و در 10 تیر ماه زمان دقیق برنامه های بازی مشخص خواهد شد و رییس فدراسیون داخل هواپیما به كل تیم و كادر فنی توصیه كرد كه باید برنامه جامعی را برای این مسابقات تهیه كنیم و با وجود این بیماری كه هر روز هم یك نوع جدیدی از كرونا را شاهد هستیم، واقعا شرایط دشواری است كه تشكیل اردو دهیم و زندگی اردویی داشته باشیم و ما با توجه به تصمیم AFC باید برنامه های خود را ارائه دهیم. در فدراسیون همه زیرمجموعه های مربوطه از جمله تیم پزشكی، ماساژورها، مربی و... طبق برنامه های از پیش تعیین شده و همچون اردوی گذشته كار خود را انجام می دهند.

سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان در خصوص ادامه دادن با اسكوچیچ افزود: اگر آقای عزیزی خادم موضوعی را مطرح كردند چون بسیار به ضوابط و قانون مند بودن معتقد هستند و خیلی از اصحاب رسانه و متخصصین و كارشناسان حوزه ورزش از جزئیات مطلع نیستند و از نگاه خود در خصوص سرمربی تیم ملی نظر می دهند. اسكوچیچ در فدراسیون قبل كار می كرد و در حال حاضر طبق قانون انتخاب سرمربی باید بر اساس نظر و رای هیات رییسه فدراسیون باشد و رویكرد ما حضور او و ادامه كار می باشد. ما تازه دیروز وارد كشور شدیم و امروز اولین روز كاری ما محسوب می شود و حتی تا پاسی از شب در جلسه بودیم و قراری بر این نیست ك اسكوچیچ نباشد و اگر قراردادش به پایان رسیده تمدید می كنیم و بحث این مسائل نیست و فقط فدراسیون باید نسبت به گرفتن رای از هیات رییسه اقدام نماید كه این موضوع ظرف مدت 3 الی 4 روز آینده اتفاق خواهد افتاد كه زمان را هم از دست ندهیم.

وی ادامه داد: قبل از رفتن تیم نسبت به ما انتقادهای شدیدی بود و این پیروزی ها حاصل تلاش خیلی از دوستان است. ما اردوی سختی را در شرایط كرونایی و در 3 مرحله و در جاهای مختلف برگزار كردیم و طی این مدت 8 بار تست كرونا دادیم و بسیاری از دوستان از بازی با عراق و بحرین انتقاد می كنند چه بسا ما سال هاست این دو تیم را نبردیم و این حواشی بار روانی منفی برای تیم و بازیكنان ایجاد می كند.

مجتبی خورشیدی در پایان از حضور در انتخابات به صورت دسته جمعی و همراه با تیم ملی اظهار كرد: با توجه به اینكه بازیكنان حدود 25 روز در قرنطینه كامل بودند و حتی حق حضور در اتاق های یكدیگر و خروج از هتل را نداشتند و مدت طولانی را از خانواده های خود دور بودند، هر كسی به صورت انفرادی فردا در این روز ملی شركت خواهد كرد چرا كه برای آن ها هم آینده كشورشان مهم می باشد.

دسترسی سریع
صبح و ورزش