صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

نیما نكیسا: بازی امشب با عراق یك دربی آسیایی است/آن ها در ضربات ایستگاهی موفق می باشند

سرپرست دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال گفت: در بازی امشب اگر اتفاقی غیر از برد رخ دهد همه زحمات 4 ساله ما تحت الشعاع قرار گرفته چرا كه با برد عراق می توانیم زخم های این چند سال را بهبود بخشیم.

1400/03/25
08:55


به گزارش رادیو ورزش؛ نیما نكیسا بازیكن سابق تیم ملی و سرپرست دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال در گفت و گو با صبح و ورزش گفت: بهترین و مهمترین فاكتور برای پشت سر گذاشتن بازی امشب ایران برابر عراق، انرژی های خوبی است كه مردم برای تیم ملی می فرستند. ما در بازی رفت با هنگ كنگ و بحرین باید صعود خود را قطعی می كردیم. ما مردان بزرگی در فوتبال كشور داریم و تیم ملی كشور بسیار پر مهره و منسجم است اما این دیدار یك دربی آسیایی محسوب می شود. تیم عراق همیشه سعی داشته كه در مقابل ما بسیار موفق عمل كند حتی اگر در انتهای جدول هم باشد و ما در مقاطع مختلف زمانی عراق را بردیم و خیلی وقت ها هم بازی را واگذار كردیم اما بازی امشب بازی مرگ و زندگی است و اگر اتفاقی غیر از برد برای ما رخ دهد 4 سال همه زحمات بازیكنان، مربیان و فدراسیون تحت الشعاع قرار می گیرد و با برد عراق می توانیم زخم های این چند سال را بهبود و التیام ببخشیم.

وی افزود: تیم ملی عراق روی ضربات ایستگاهی و ضد حملات موفق می باشد و در انتقال حمله به دفاع ضعیف و پراكنده بازی می كند و گَپ های زیادی در وسط زمین دارد و ما می توانیم از این ضعف در وسط زمین با وجود مهدی قائدی و سردار آزمون به نفع خودمان استفاده كنیم.

سرپرست دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال در پایان اظهار كرد: ما امشب اتفاقی را رقم می زنیم كه شاید كمتر كسی باور كند چرا كه وقتی موتور گل زنی بازیكنان روشن شود، روی روال گل زنی قرار می گیرند و آرزو می كنم كه تیم ملی هم به لحاظ روحی و روانی و هم به لحاظ فنی و جسمانی پیروز میدان باشد.

همچنین شما می توانید شنونده صبح و ورزش هر روز از ساعت 7 و 10 دقیقه صبح از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز باشید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش