صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

مشارکت محمدرضا طالقانی در پویش «به عشق علی، برای پدر»

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 4 اسفند، درباره پویش آزادسازی پدران زندانی جرایم مالی با محمدرضا طالقانی، پیشکسوت و رئیس اسبق فدراسیون کشتی گفتگویی انجام داد.

1399/12/04
13:59

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا طالقانی، پیشکسوت و رئیس اسبق فدراسیون کشتی درباره طرح آزادسازی پدران زندانی جرایم مالی در روز پدر اظهار کرد: انشالله همه در کنار دیگر مردم بزرگوار در این طرح زیبا شرکت کنیم. بنده ترغیب شدم که در آزادسازی این پدران قدمی بردارم.
من هم در حد بضاعت خودم افتخار می کنم که نوکری این مردم را کنم. از خدا می خواهم عنایت کند آبروی شخصی را بخرم.
این روز قشنگ بهترین موقعیت است هر کاری از دستمان برمی آید برای این پدران انجام دهیم. به عشق علی (ع) انسان همه کار می کند. من دشمن خودم را وقتی اسم زیبای مولایم علی (ع) را می آورد، می بخشم. چه چیزی بهتر از این که در روز مولا و به عشق او کاری انجام دهیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست بطور کامل شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای مسعود خواجه وند و با کارشناسی خسرو والی زاده روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک 80 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش