صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

نوذر رودنیل در گفتگو با رادیو ورزش: نقد داوری هفته دوم لیگ برتر

نوذر رودنیل، پیشکسوت داوری در برنامه صبح و ورزش شنبه 1 آذر به گفتگو درخصوص داوری های این هفته از لیگ برتر فوتبال ایران پرداخت.

1399/09/01
11:47

به گزارش رادیو ورزش؛ نوذر رودنیل، پیشکسوت داوری در نقد داوری بازی های لیگ برتر فوتبال هفته جاری توضیح داد: در بازی سپاهان سه اتفاق مهم وجود داشت. در گل اول سپاهان کمک داور بدرستی دستور ادامه بازی را داد و گل آفساید نبود چون با مدافع سمت راست در یک خط قرار داشتند و گل کاملا درست بود. در صحنه دوم اخراج بازیکن آلومینیوم رخ داد که به دلیل بازی خطرناک داور به درستی به او کارت قرمز داد. صحنه سوم مربوط به محوطه جریمه آلومینیوم بود که داور بخوبی دستور ادامه بازی را داد و هیچ خطایی رخ نداد که می خواستند خطای پنالتی اعلام کنند.
وی ادامه داد: در خصوص بازی استقلال و فولاد خوزستان زاهدی فر دو خطای پنالتی اعلام کرد که یکی به نفع استقلال و یکی به نفع فولاد که هر دو صحیح بود. ضمن اینکه گل اول فولاد کاملا درست بود و آفساید نبود چون فرشاد احمدزاده زمانی که توپ را سر زد در وضیعت آفساید قرار نداشت. با اینکه اخطارها زیاد بود ولی انتقادی بر آن وارد نیست و بازیکنان مستحق بودند. اخراج کعبی و کارت قرمز به او هم مشکلی نداشت زیرا حمله ور شده بود و به داخل زمین بازی رفته بود.
رودنیل در پایان گفتگو با رادیو ورزش تصریح کرد: مربیان ما باید به این نکته توجه داشته باشند که در هیچ شرایطی حق ورود به زمین بازی را ندارند؛ چه بازی متوقف باشد و چه در جریان. مربیان ما کاردانند و باید متوجه این موضوع باشند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست بطور کامل شنونده این گفتگو باشید.
این برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و با کارشناسی سعید زاهدیان روی آنتن رفت. برنامه صبح و ورزش ساعت 7:10 هر روز به جز جمعه ها به مدت یک ساعت و20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
صبح و ورزش