صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:00 به مدت 140دقیقه

ارزیابی بازی تیم ملی فوتبال مقابل بحرین

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 24 مهر در گفتگو با سیدحسین سیدصالحی، کارشناس فوتبال به بررسی بازی شب گذشته تیم ملی فوتبال در مقابل بحرین اختصاص داشت.

1398/07/24
11:37

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی فوتبال در سومین بازی خود از مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیای 2023 چین به مصاف بحرین رفت، اما در نهایت با نتیجه 0-1 مغلوب شد.
سیدحسین سیدصالحی، کارشناس فوتبال در ارزیابی عملکرد تیم ملی در بازی شب گذشته مقابل بحرین اظهار کرد: ویلموتس خود را تطبیق پذیر نشان داده است. مربی که از نظر فوتبال هجومی زبانزد است و با بلژیک خوب نتیجه گرفت. او به فوتبال ما از بالا نگاه نکرد و همتراز ما شد.
وی در ادامه افزود: شرایط فوتبال آسیا خیلی متفاوت و سختتر است. مربی بحرین ساده و راحت فوتبال بازی کرد و می دانست با چه شرایطی مقابل ایران بازی کند. ما 2-4-4 بازی کردیم. اگر بخواهیم در آینده با این سبک بازی کنیم حتما باید یکی از مهاجمها عقبتر بازی کند چون در مقابل سیستم 1-3-2-4 مشکل می خوریم. چرا که میانه میدان را از دست می دهیم.
سیدصالحی تصریح کرد: در نیمه دوم تا حدودی خوب بازی کردیم ولی بعد از پنالتی شرایط فرق کرد. تیم و مربی ما خوب هستند ولی ویلموتس آشنایی کافی با تیمهای آسیایی ندارد. ما همیشه با عراق، عربستان و بحرین دچار مشکل هستیم. باید تفکر و نوع بازی را عوض کرد چون با دو مهاجم دچار مشکل می شویم.
برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 24 مهر با کارشناسی میرزاشفیع پخش شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 6 تا 8:30 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش