صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 15 فروردین، در گزارشی با زهرا سروی، نائب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو و اعظم درستی، سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ زهرا سروی، نائب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، در خصوص رقابتهای جام ریاست آفریقا گفت: فدراسیون قبل از مسابقات کشورهای اسلامی یک اعزام تدارکاتی پیش بینی کرده است. گرید این مسابقات 2 است و قطعاً سطح فنی بسیار بالایی دارد. عملکرد دختران در مسابقات کشورهای اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بتوانیم از نتایجی که دور قبل داشتیم، دفاع کنیم. در این دور از رقابتها پومسه را نداریم؛ اما انشالله بتوانیم در بخش کیوروگی نتایج خوبی را کسب کنیم.
سروی، خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات کشورهای اسلامی، رقابتهای قهرمانی جهان را داریم که به منظور حضور موفق در این مسابقات، اردوهای مستمری را تا زمان اعزام برگزار خواهیم کرد؛ ما نیز مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان، المپیک ناشنوایان و مسابقات قهرمانی نونهالان را در پیش داریم.
وی، درباره خداحافظی کیمیا علیزاده از دنیای حرفه ای، عنوان کرد: متأسفانه مدتی پیش یکی از پزشکان اظهار نظر کرده بود که کیمیا با توجه به جراحی که کرده و شرایطی که دارد باید از دنیای حرفه ای خداحافظی کند؛ در صورتیکه این پزشک اصلاً نمی دانست که کیمیا مچ پایش را عمل کرده و در مصاحبه اعلام کرده بود که کیمیا زانویش را عمل کرده و با توجه به شرایطی که دارد، قطعاً نمی تواند به مسابقات برسد. به نظر من باید نظراتمان منصفانه باشد. اگر تصور کنیم همه ورزشکاران نوجوان و جوانی که در این عرصه گام برمی دارند فرزندان خودمان هستند، غیرمنصفانه قضاوت نمی کنیم.
اعظم درستی، سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان، اظهار داشت: مسابقات آسیایی به دلیل سرعتی بودنش، یک مقدار سریع انجام شد و ما مجبور شدیم 26 بهمن ورود به اردو داشته باشیم. با توجه به اینکه بازیکنان در مسابقات جهانی توانستند مدالهای رنگارنگی کسب کنند و در نهایت مقام قهرمانی جهان را بدست بیاوریم، به چیزی جز سکوی اول آسیا فکر نمی کنیم.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با کارشناسی شهاب قاسمی و اجرای کاظم زاده، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • پاسخ مسئول برگزاری مسابقات سنگنوردی دهه فجر به حواشی

  • مقصران سقوط تیم پاس به لیگ دسته سوم

  • اعزام تیم ملی بوکس به تورنمنت بلغارستان

  • تخصیص بودجه کمیته ملی المپیک و تصمیم گیری در مورد تعداد نفرات اعزامی

  • بررسی شرایط فدراسیون والیبال (قسمت اول)

  • دلایل شکست ذوب آهن در مقابل الدحیل قطر

  • انتظارات از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

  • ارزیابی مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال کشور

  • آغاز مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر در زنجان

  • اعزام تیم های ملی دوچرخه سواری برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا